24h online
Amerykańska dziewica. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Amerykańska dziewica. Wszystko o filmie

Szalona komedia o perypetiach studentki

Dziewczyna za wszelką cenę chce pozostać dziewicą. Na drodze do zachowania czystości staje jej nieprzyzwoita współlokatorka i szemrany producent filmowy. Studenckie życie okazuje się nie lada wyzwaniem dla niewinności młodej dziewczyny.

Priscilla White (Jenna Dewan) właśnie została studentką. Ma stypendium ufundowane przez organizację promującą wśród młodych ludzi zachowanie czystości przed ślubem. Panienka z dobrego domu z zasadami i zdeklarowana dziewica, trafia do pokoju w akademiku na współlokatorkę o zupełnie innych przekonaniach.

Naz (Brianne Davis) jest imprezowiczką, a do jej ulubionych rozrywek należy palenie trawki, seks grupowy i picie alkoholu. Na uczelnię dziewczyn przyjeżdża Crazy Ed (Rob Shneider), producent, który zamierza nakręcić film o rozwiązłych studentkach podczas szalonego party. Priscilla nie zamierza uczestniczyć w imprezie, ale przypadkowo zostaje wciągnięta w wir zabawy. Wypija kilka drinków, po których urywa jej się film.

Następnego dnia budzi się z ogromnym kacem, marząc o wymazaniu z pamięci poprzedniego wieczoru. Niestety, okazuje się, że jest bohaterką jednego z nieprzyzwoitych filmików nakręconych przez Eda. Zrozpaczona dziewczyna, w trosce o swoją reputację, wyrusza z Naz i kolegami, na poszukiwanie podstępnego producenta.

amerykańska dziewica

komedia

film komediowy

Redakcja nowa.tv
date_range 13 grudnia 2016 schedule 11:59