24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

24 godziny

Główny program informacyjny – codziennie, 18:30

Nasi dziennikarze będą przybliżać widzom świat. Będą go opisywać. Na pewno nie będą mówili ludziom, co mają myśleć. Pokażemy różnorodne zjawiska (społeczne, gospodarcze, kulturalne), a ich ocenę pozostawimy widzowi.

Kliknij i zobacz wszystkie dostępne wydania

Program informacyjny rządzi się swoimi prawami, a jego scenariusz pisze życie. To prawda. Ale to zespół redakcyjny decyduje, które elementy z gąszczu informacji wybrać do szpigla. Najważniejszym punktem odniesienia będzie dla nas człowiek. Chcemy, aby nasi widzowie każdego dnia byli na bieżąco z wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na ich życie. Położymy akcent na tematy, których dzisiaj brakuje w głównych serwisach informacyjnych.

Polska nie zaczyna się i nie kończy na rogatkach Warszawy. A to, co dzieje się w budynku przy ulicy Wiejskiej nie zawsze musi lądować na „jedynce” w wydaniu. Zbyt często polityczny spór przesłania naprawdę realne sprawy. Zlikwidowana szkoła czy brak połączenia kolejowego są ważniejsze od tego, co jeden polityk właśnie powiedział o drugim.

Siłą pasma informacyjno-publicystycznego będą nasi reporterzy w terenie. Blisko 100 lokalnych dziennikarzy wie, czym naprawdę żyje Polska, co trapi, drażni czy też bawi przeciętnego Kowalskiego.

Telewizja to emocje. Bez nich człowiek przechodzi obok programu obojętnie. W naszych wydaniach ich nie zabraknie. Będziemy informowali, będziemy opisywali ciekawych ludzi i niebanalne zjawiska.

Telewizja to wreszcie osobowości. Program będzie przygotowywał zespół świetnych dziennikarzy, którzy mają bogaty zawodowy dorobek, doświadczenie, mnóstwo pozytywnej energii, a przede wszystkim ogromną pasję. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski na stałe zagoszczą w Państwa domach.

Po wiadomościach w programie „Tu i teraz” zaproszeni do studia goście będą komentować bieżące wydarzenia.

beata tadla

24 godziny

program informacyjny

jarosław kulczycki

informacje

tomasz sekielski

joanna dunikowska

marek czyż

Redakcja nowa.tv
date_range 10 listopada 2016 schedule 11:46
Związkowiec o naszej prowokacji: „tylko kadencyjność komendanta to ukróci”
Program „Teraz ja!”

Nie milkną echa prowokacji reporterki programu „Teraz ja” Tomasza Sekielskiego. Okazało się, że funkcjonariusze policji ochoczo pomogliby urzędniczce MSWiA, której popsuł się samochód. - Wielokrotnie byliśmy postawieni w różnych sytuacjach. Policja z natury powinna być apolityczna i neutralna światopoglądowo – przyznaje Rafał Jankowski, przewodniczący NSZZ policjantów.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 stycznia 2017 schedule 10:56