24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

24 godziny

Główny program informacyjny. Zapraszamy codziennie o 18:30

Nasi dziennikarze będą przybliżać widzom świat. Będą go opisywać. Na pewno nie będą mówili ludziom, co mają myśleć. Pokażemy różnorodne zjawiska (społeczne, gospodarcze, kulturalne), a ich ocenę pozostawimy widzowi.

Kliknij i zobacz wszystkie dostępne wydania

Program informacyjny rządzi się swoimi prawami, a jego scenariusz pisze życie. To prawda. Ale to zespół redakcyjny decyduje, które elementy z gąszczu informacji wybrać do szpigla. Najważniejszym punktem odniesienia będzie dla nas człowiek. Chcemy, aby nasi widzowie każdego dnia byli na bieżąco z wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na ich życie. Położymy akcent na tematy, których dzisiaj brakuje w głównych serwisach informacyjnych.

Polska nie zaczyna się i nie kończy na rogatkach Warszawy. A to, co dzieje się w budynku przy ulicy Wiejskiej nie zawsze musi lądować na „jedynce” w wydaniu. Zbyt często polityczny spór przesłania naprawdę realne sprawy. Zlikwidowana szkoła czy brak połączenia kolejowego są ważniejsze od tego, co jeden polityk właśnie powiedział o drugim.

Siłą pasma informacyjno-publicystycznego będą nasi reporterzy w terenie. Blisko 100 lokalnych dziennikarzy wie, czym naprawdę żyje Polska, co trapi, drażni czy też bawi przeciętnego Kowalskiego.

Telewizja to emocje. Bez nich człowiek przechodzi obok programu obojętnie. W naszych wydaniach ich nie zabraknie. Będziemy informowali, będziemy opisywali ciekawych ludzi i niebanalne zjawiska.

Telewizja to wreszcie osobowości. Program będzie przygotowywał zespół świetnych dziennikarzy, którzy mają bogaty zawodowy dorobek, doświadczenie, mnóstwo pozytywnej energii, a przede wszystkim ogromną pasję. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski na stałe zagoszczą w Państwa domach.

Po wiadomościach w programie „Tu i teraz” zaproszeni do studia goście będą komentować bieżące wydarzenia.

beata tadla

24 godziny

program informacyjny

jarosław kulczycki

informacje

tomasz sekielski

joanna dunikowska

marek czyż

Redakcja nowa.tv
date_range 10 listopada 2016 schedule 11:46