24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Zwłoki noworodka zakopane na posesji w Zgierzu

Zatrzymano dwie osoby

Na terenie jednej z posesji w Zgierzu znaleziono w sobotę zakopane ciało noworodka. Policjanci zatrzymali dwie osoby: 30-letnią kobietę i 61-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalają okoliczności śmierci dziecka.

Policjanci otrzymali zgłoszenie 25 lutego. Wiarygodna informacja dotyczyła zwłok noworodka, które miały być zakopane w zaroślach przy jednym z domów w Zgierzu.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze z psami tropiącymi. Potwierdzono, że głęboko pod ziemią faktycznie zakopano niemowlę.

Czytaj także: Gostyń: zabił żonę, dziecko, a na końcu siebie?

Zatrzymano mieszkańców domu - 30-latkę i 61-latka. Badanie lekarskie potwierdziło, że zatrzymana kobieta kilka dni wcześniej urodziła dziecko.

Wiadomo, że 61-latek nie jest ojcem znalezionego noworodka. Biegli ustalą czy dziecko urodziło się martwe. Od wyników zaplanowanej na poniedziałek sekcji zwłok zależą zarzuty, które zostaną postawione zatrzymanym.

(SE.pl)

zabójstwo

śmierć

zgierz

dziecko

niemowlę

morderstwo

poród

Redakcja 24 godziny
date_range 27 lutego 2017 schedule 21:33
Zmarł Janusz Głowacki
Miał 79 lat

Janusz Głowacki był znanym dramaturgiem, prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych. Został nagrodzony prestiżowymi nagrodami literackimi, m.in. American Theatre Critics Association Award. O jego śmierci poinformowała żona, Olena Leonenko-Głowacka.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 sierpnia 2017 schedule 16:48