24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Żona napastnika z Londynu odcina się od działań męża

Wystosowała list

Żona mordercy, który w ubiegłym tygodniu w szaleńczym ataku zabił w Londynie cztery osoby, przerwała milczenie. W wydanym za pośrednictwem londyńskiej policji oświadczeniu kobieta całkowicie potępiła działania męża, podkreślając, że jest zszokowana i zasmucona.

Rohey Hydara przekazała także na ręce rodzin ofiar kondolencje, a rannym życzyła szybkiego powrotu do zdrowia. Kobieta, całkowicie odcięła się od działań męża. Podobne oświadczenie – dzień wcześniej – opublikowała matka napastnika, w którym podkreśliła, że wylała wiele łez nad ofiarami jej syna.

Czytaj także: Brytyjska policja: w ataku pod parlamentem zginęły cztery osoby

Do zamachu doszło w ubiegłą środą. Khalid Masood wjechał samochodem w grupę ludzi na Moście Westminsterskim, a następnie próbował dostać się na teren parlamentu, raniąc śmiertelnie nożem policjanta pilnującego bramy wjazdowej. W zamachu zginęło pięć osób, w tym napastnik.

(„24 godziny”)

parlament

most westminsterski

londyn

morderca

napastnik

list

Redakcja 24 godziny
date_range 28 marca 2017 schedule 20:55
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem
Zdobyli osiem medali

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie młotem Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek. Oboje zdobyli swoje trzecie złote medale mistrzostw świata w karierze i zgodnie powtarzają jednak – to nie koniec.

Redakcja 24 godziny
date_range 14 sierpnia 2017 schedule 16:02