24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Znany bokser Dariusz M. zatrzymany

Miał mieć przy sobie narkotyki

Policjanci z Gdańska zatrzymali Dariusza M. Znany pięściarz miał się awanturować w mieszkaniu w Nowym Porcie - podaje Radio Gdańsk. Ze wstępnych informacji wynika, że policję wezwała żona boksera.

Jak podaje Radio Gdańsk przy Dariuszu M. znaleziono narkotyki. Na razie mężczyzna nie usłyszał zarzutów. Zanim zostanie przesłuchany ma mieć zrobione badania na obecność narkotyków i alkoholu w organizmie.

Policja oficjalnie nie przyznaje, że zatrzymała boksera. Informuje jedynie o zatrzymaniu 48-letniego mężczyzny podejrzewanego o posiadanie substancji zabronionych. Ponadto rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku informuje, że samo zgłoszenie dotyczyło awantury domowej, ale w tej sprawie, żona pięściarza nie złożyła oficjalnego zawiadomienia.

(Radio Gdańsk)

awantura

policja

boks

gdańsk

zatrzymanie

Redakcja 24 godziny
date_range 21 grudnia 2016 schedule 20:57
Ogromna plantacja konopi zlikwidowana w Opolu
Zatrzymano dwóch plantatorów

Dwie spektakularne akcje policji wymierzone w hodowców marihuany na Dolnym Śląsku. W hali produkcyjnej w Opolu policjanci CBŚP zabezpieczyli 1000 krzewów konopi oraz sześć kilogramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kolejne 30 kilogramów można było uzyskać z plantacji konopi, ukrytej w kompleksie leśnym na terenie powiatu średzkiego.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 12:56