24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Zarzuty dla matki skatowanej 4-letniej Oliwii

Grozi jej do 5 lat więzienia

Łódzka Prokuratura Okręgowa postawiła zarzut matce 4-letniej Oliwii, która zmarła w skutek pobicia przez konkubenta matki. 27-latka będzie odpowiadała za narażenie córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kobiecie grozi do pięciu lat więzienia.

W środę do siedziby pogotowia ratunkowego w Łodzi zgłosiła się kobieta z córeczką na rękach. Dziewczynka była ubrana, a matka twierdziła, że Oliwia spadła z huśtawki. Bardzo szybko okazało się, że 4-latka nie żyje, a na jej ciele są liczne ślady po pobiciu.

Jeszcze tego samego dnia prokuratura postawiła zarzuty konkubentowi matki Oliwii. 33-latek odpowie za zabójstwo oraz znęcanie się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie. Oprawca w trakcie przesłuchania szczegółowo opisał co robił Oliwii. Bił ją, kiedy płakała i uderzał o łóżko.

Więcej o tej bulwersującej sprawie w materiale wideo.

(se.pl, pap.pl, „24 godziny”)

czterolatka

łódź

serwis informacyjny

śmierć

Redakcja 24 godziny
date_range 8 grudnia 2016 schedule 21:35
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06