24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Zagadkowa śmierć Polki w Egipcie

Sprawę bada prokuratura

27-letnia Polka Magdalena Ż. wypadła z okna szpitala w Hurghadzie. Na niedługo przed tym rozmawiała ze swoim chłopakiem. Zapis wideorozmowy trafił do sieci. Widać na nim, że kobieta zachowuje się dziwnie, jest bardzo wystraszona, boi się mówić. Co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie?

Magdalena urodziła się w Bogatyni. Kobieta marzyła o wycieczce do Egiptu. Gdy uzbierała pieniądze, wykupiła wakacje dla siebie i swojego chłopaka. Markus miał jednak nieważny paszport. Kobieta poleciała sama. Jej dziwne zachowanie na miejscu zwróciło uwagę innych turystów.

Rodzina miała problem ze skontaktowaniem się z dziewczyną. Gdy w końcu się udało, jej chłopak nagrał rozmowę. Magda nie odpowiadała na pytania,

płakała i prosiła, by zabrać ją z Egiptu. Coś się wydarzyło, ale nie chciała niczego tłumaczyć przez telefon.

Czytaj także: Śmierć Polki w Egipcie. Biuro podróży ujawnia PRZERAŻAJĄCE fakty

Chłopak zorganizował jej wcześniejszy powrót do kraju. Nie wsiadła jednak do samolotu ze względu na stan zdrowia. 27-latka wróciła do hotelu. Opiekował się nią rezydent biura podróży.

W miniony piątek Magdę znalezioną nieprzytomną w pokoju. Trafiła do szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła w niedzielę. Z informacji udzielonych przez szpital wynika, że było to samobójstwo. Kobieta miała wyskoczyć z okna.

Śledczy nie wykluczają zabójstwa

Co dokładnie wydarzyło się w Egipcie? To chcą wyjaśnić teraz śledczy, zarówno w Egipcie, jak i w Polsce.

Pierwsza sekcja zwłok kobiety ma być przeprowadzona jeszcze w Egipcie, ale po sprowadzeniu ciała do kraju ma być powtórzona w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Śledztwo jest prowadzone w kierunku zabójstwa.

(„24 godziny”)

prokuratura

zabójstwo

Magdalena Ż.

samobójstwo

morderstwo

śledztwo

egipt

Redakcja 24 godziny
date_range 4 maja 2017 schedule 20:30