24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Wyskoczył z okna akademika? Znaleziono ciało 22-latka

Podobna śmierć kilka dni wcześniej

Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono przed akademikiem w Bydgoszczy w środę rano. Wszystko wskazuje na to, że wyskoczył z okna na 10. piętrze. 22-latek był studentem drugiego roku telekomunikacji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Ciało znaleziono rankiem 28 grudnia przed akademikiem przy ul. Kaliskiego.

Z relacji znajomych chłopaka wynika, że był on spokojną, rozważną osobą. 22-latek nie miał problemów z nauką – w jego indeksie widniały same czwórki i piątki. Środowisko studenckie jest zszokowane tym, co się stało.

– Nad UTP zawisło jakieś fatum. Rok temu temu była tragedia, teraz to – mówi „24 godzinom” Paulina Woźniak, studentka uczelni.

To nie jedyna śmierć w bydgoskim Fordonie. Pięć dni temu doszło do podobnego zdarzenia. Na pobliskim osiedlu z okna budynku wyskoczył młody mężczyzna.

Sprawy bada policja. Na razie wykluczono udział osób trzecich.

Więcej w materiale wideo „24 godzin”.

(„24 godziny”)

samobójstwo

student

ciało

zwłoki

bydgoszcz

Redakcja 24 godziny
date_range 29 grudnia 2016 schedule 20:28
Pracownica gdańskiego klubu go-go znaleziona martwa
Popełniła samobójstwo?

Policja znalazła ciało pracownicy gdańskiego klubu go-go w jednym z mieszkań znajdujących się w centrum miasta. Według nieoficjalnych informacji 28-latka miała popełnić samobójstwo. Śledczy przyglądają się sprawie także w kontekście postępowania prowadzonego w związku z działalnością klubu i jego pracownic.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 lipca 2017 schedule 16:30