24h online
Wpychał ludzi pod auta, jedną osobę śmiertelnie potrącił źródło: 24 godziny

Wpychał ludzi pod auta, jedną osobę śmiertelnie potrącił

Szaleńczy rajd po Łodzi

36-letni kierowca, który w poniedziałek wieczorem śmiertelnie potrącił mężczyznę, trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Ponadto staranował auto, a dwie osoby próbował wepchnąć pod nadjeżdżające auta.

Do potrącenia doszło na łódzkim Teofilowie. Następnie kierowca odjechał z miejsca wypadku i w rejonie Śródmieścia oraz Bałut uderzył w inne auto, którym podróżowała ciężarna kobieta. Chwilę po tym, 36-latek zaczął uciekać pieszo. Po drodze na przystanku autobusowym zaatakował dwie kobiety, a jedną z nich chciał wepchnąć pod nadjeżdżające auto. Na końcu to samo chciał zrobić z przypadkowo napotkanym mężczyzną.

36-letni kierowca był trzeźwy, ale w jego aucie znaleziono środki psychotropowe. Mężczyzna na razie został zatrzymany i przewieziony do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Dopiero po jej zakończeniu, będzie można go przesłuchać i postawić zarzuty.

(„24 godziny”)

24 godziny

wypadek

łódź

potrącenie

serwis informacyjny

Redakcja 24 godziny
date_range 13 grudnia 2016 schedule 17:43
25. finał WOŚP już jutro! Trwają ostatnie przygotowania
„24 godziny” dołączyły do drużyny Owsiaka!

Już w niedzielę oficjalnie rusza 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będzie się działo – to pewne. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przekazane na rzecz dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. „24 godziny” również przekazały coś na licytacje – nie można przecież przejść obojętnie obok takiej akcji serc.

Redakcja 24 godziny
date_range 14 stycznia 2017 schedule 13:23