24h online
Wójt wyłączył policji internet i zabrał komputery źródło: pixabay.com/blickpixel

Wójt wyłączył policji internet i zabrał komputery

Komedia w Nadarzynie

Tego policjanci z Nadarzyna się nie spodziewali. Wójt gminy nakazał komendantowi zwrot sprzętu komputerowego i… odłączył internet. Czy to zemsta za to, że kilka miesięcy temu policjanci zatrzymali zastępcę wójta prowadzącego samochód na podwójnym gazie?

Gmina użyczyła sprzęt komputerowy, w tym modemy internetowe na podstawie pisemnej umowy. Był w niej zapis, że wójt Janusz Grzyb (PSL) może odstąpić od użyczenia bez podania przyczyny. Niestety z tego prawa skorzystał.

Czy to zemsta za niedawne zatrzymanie zastępcy wójta Tomasza M. (PSL)? Polityk na początku sierpnia został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu we krwi.

Cytowany przez wprost.pl wójt zapewnia, że sprzęt był przestarzały i należało go wycofać z użytkowania.

(wprost.pl)

policja

polityka

nadarzyn

Redakcja 24 godziny
date_range 1 grudnia 2016 schedule 16:48
Tragedia podczas kąpieli – nie żyje niepełnosprawne dziecko
W pobliżu znajdowała się terapeutka

10-letnie dziecko utonęło w trakcie kąpieli terapeutycznej w domu pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie – informuje RMF FM. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które ustali dokładne przyczyny śmierci chłopca. Śledczy ustalą także czy terapeutka ponosi odpowiedzialność za tragedię.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 marca 2017 schedule 14:14