24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Wjechali w sklep z RTV. Policja szuka sprawców [WIDEO]

Zuchwała kradzież w Mławie

To co, zarejestrował monitoring jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w Mławie, wygląda jak gangsterski film. 31 grudnia włamywacze staranowali drzwi do lokalu rozpędzoną furgonetką i wynieśli sprzęt za 50 tys. zł.

Do zdarzenia doszło nad ranem, 31 grudnia, w sklepie przy ul. Piłsudskiego w Mławie (woj. mazowieckie). Włamanie zarejestrowała kamera monitoringu. Wiadomo, że sprawców było sześciu, a samochód, którym staranowali drzwi, to skradziony wcześniej dostawczy ford.

Złodzieje działali błyskawicznie – cała akcja zajęła im zaledwie około półtorej minuty. W tym czasie zdołali wynieść 35 laptopów i sześć telewizorów o łącznej wartości około 50 tys. zł.

Mimo niewątpliwie zaplanowanego skoku rabusie nie dopilnowani wszystkich szczegółów. Na nagraniu widać, że nie wszyscy byli zamaskowani. Dlatego Komenda Powiatowa Policji w Mławie prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w schwytaniu złodziei.

Dzwonić należy pod numery: 23 654 72 56, 23 654 72 37 lub pisać na adres:kppmlawa@ra.policja.gov.pl.

(„24 godziny”)

policja

rozbój

mława

złodzieje

włamanie

Redakcja 24 godziny
date_range 6 stycznia 2017 schedule 20:37
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17