24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Wielopolska: pięć osób zginęło w pożarze

Nie żyje matka i czterech synów

Do tragedii doszło w miejscowości Ryczowół w woj. wielkopolskim w piątek w nocy. W wyniku pożaru zginęło pięć osób: matka i czterej synowie. Jeden mężczyzna został ranny i przebywa w szpitalu.

Ogień pojawił się w budynku w piątek w nocy. Straż, która przyjechała na miejsce, znalazła w płonącym mieszkaniu na pierwszym piętrze pięć osób. Natychmiast przystąpiono do reanimacji, ale cztery osoby – matka i trzech synów – poniosły śmierć na miejscu. Czwarty mężczyzna zmarł w szpitalu.

Hospitalizowany jest sąsiad rodziny, który wyskoczył z okna, ratując się przed ogniem.

W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej. Ogień udało się wygasić w sobotę około godziny 5 rano – poinformował PAP st. sierż. Paweł Witzberg z policji w Obornikach.

W ubiegłym roku w pożarach w Wielkopolsce zginęły 23 osoby. Straż przypomina o instalowaniu w mieszkaniach czujników dymu i czadu.

(pap.pl)

wielkopolska

pożar

śmierć

straż pożarna

Redakcja 24 godziny
date_range 14 stycznia 2017 schedule 20:31
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06