24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Walka do upadłego... o robota kuchennego [WIDEO]

Promocja była tego warta?

Kto z nas nie cieszy się, gdy uda mu się kupić coś w promocyjnej cenie? Są jednak granice walki o przecenione produkty. Prawdziwy zakupowy szał dało się ostatnio zauważyć w jednym z krakowskich sklepów marki Lidl. Doszło tam do groźnie wyglądającej przepychanki.

Klienci jednego z krakowskich sklepów pobili się o... robota kuchennego. Nagranie z tego niecodziennego pojedynku zostało opublikowane w serwisie YouTube. Sytuacja miała mieć miejsce 30 marca tego roku.

Na nagraniu widać pojedynek toczony przez kobietę i mężczyznę. Obydwoje twierdzą, że pierwsi sięgnęli po produkt. Wyraźnie słychać, że kobiecie łamie się głos. W pewnym momencie walka przenosi się na podłogę – nikt jednak nie puszcza kartonu z urządzeniem. Sporu nie udało się przerwać nawet ochroniarzowi, który musiał interweniować. Zapowiedział, że sprawdzi zapis z monitoringu i okaże się, kto faktycznie był pierwszy.

Czytaj także: Krzyki i przepychanki. Walka o cukier w Chełmie

Autor nagrania poinformował, że ostatecznie sprzęt trafił do kobiety, która walczyła o niego do samego końca.

(wprost.pl)

zakupy

klienci

sklepy

promocja

Redakcja 24 godziny
date_range 4 kwietnia 2017 schedule 21:15
Przymierzalnie grozy – jest w nich cały wachlarz chorób
Grzybica, brodawki, świerzb...

Co możemy wynieść ze sklepowej przymierzalni – oczywiście oprócz ubrania, jeśli zdecydujemy się na jego zakup? Otóż może to być grzybica, brodawki, świerzb i inne choroby. Nie każdy klient sklepu odzieżowego dba o higienę, a często ubrania mierzymy na gołe ciało i zupełnie o tym nie myślimy. Nie mówiąc o tym, że niektórzy mierzą buty na gołe stopy. To prosta metoda na to by zarazić kogoś lub się grzybicą.

Redakcja 24 godziny
date_range 7 lipca 2017 schedule 18:26