24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

W Warszawie rozbłysła iluminacja

Świąteczna atmosfera w stolicy

W sobotę wieczorem w stolicy w wielu częściach miasta rozbłysła świąteczna iluminacja. To doskonała okazja do wyjątkowego spaceru po zmroku Traktem Królewskim, Starym Miastem i Podzamczem.

Atrakcje ruszyły tuż po zapadnięciu zmroku. Przy pomniku Kopernika odbył się koncert orkiestry dętej i chóru. Przy hotelu Bristol aktorzy z Teatru Akt wcielili się w grupę skrzatów i animowali zabawy dla spacerowiczów. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami pojawił się przy skwerze Hoovera.

Na Krakowskim Przedmieściu przy kościele św. Anny każdy mógł spróbować swoich sił w dekorowaniu pierników. Na całej trasie spacerowej warto szukać było roztańczonych Mikołajów z grupy Warszawski Funk, którzy prowadzili warsztaty taneczne oraz obdarowywali spacerowiczów słodkimi upominkami.

Relacja z tego wydarzenia w materiale wideo.

(„24 godziny”, UM Warszawa)

24 godziny

iluminacja

serwis informacyjny

święta

Warszawa

Redakcja 24 godziny
date_range 3 grudnia 2016 schedule 21:07
Kolejny odcinek bulwarów wiślanych oddany do użytku
Wieczorem koncert dla warszawiaków

Nowa część bulwarów nad Wisłą została oddana warszawiakom. W środę prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz otworzyła odcinek między mostem Świętokrzyskim a ul. Karową. Wieczorem na miejscu odbędą się koncerty gwiazd. Również z bulwarów transmitowane będą: dzisiejsza Prognoza Pogody w Nowa TV i program „Tu i teraz”. Bądźcie z nami!

Redakcja 24 godziny
date_range 14 czerwca 2017 schedule 12:32