24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Uwaga projektanci! Adam Feder na tropie absurdów świata mody

Spodnie z plamami błota za małą fortunę

Świat mody zaskakiwał już wielokrotnie swoimi propozycjami... Kiedy wydaje się nam, że widzieliśmy już wszystko, okazuje się inaczej. Tym razem projektanci proponują nam ubrania z imitacją błota. Sprawą zajął się nasz specjalista od zjawisk dziwnych Adam Feder.

Reporter „24 godzin” Adam Feder nie przejdzie obojętnie obok żadnego absurdu. Tym razem jego uwagę przyciągnęły pozornie brudne i zniszczone ubrania, które są sprzedawane jako nowe. Co ciekawe, nie każdego stać na tę osobliwą stylizację... wspomniane jeansy kosztują bowiem ok. 1600 zł.

Spodnie PRPS są dostępne w ofercie amerykańskiej sieci Nordstrom. Jeśli ilość plam nas nie satysfakcjonuje, możemy dokupić także kurkę, która także będzie ozdobiona finezyjnym błotnistym wzorem.

Czytaj także: Blady strach padł na polskie trzepaki

Moda na brudne ubrania jest czymś nowym i może zachwycić wiele osób, które już myślały, że po upadku w kałużę będą musiały wyrzucić ulubione stroje.

Czy w świecie mody istnieją granice? Spróbował to ustalić nasz reporter.

(„24 godziny”)

błoto

kurtka

projektanci

spodnie

absurd

adam feder

moda

Redakcja 24 godziny
date_range 4 maja 2017 schedule 20:30

Adam Feder i jego Federacja, czyli racja Federa to nowy program emitowany w soboty na antenie NOWA TV. Specjalnie dla widzów dziennikarz przygotowuje subiektywny przegląd wydarzeń tygodnia, począwszy od tematów politycznych, na lifestylowych i showbiznesowych kończąc. Oglądając Federację nie sposób się nudzić, bowiem poruszane zagadnienia przedstawiane są z przymrużeniem oka, czasami bardzo mocnym.

Redakcja nowa.tv
date_range 23 sierpnia 2017 schedule 13:29