24h online
Tunezyjczycy pobici w biały dzień źródło: Pixabay/Alexas_Fotos

Tunezyjczycy pobici w biały dzień

Świadkowie nie reagowali

Do napadu doszło na przystanku przy ulicy Glinianej we Wrocławiu. Jeden z dwóch zaatakowanych mężczyzn twierdzi, że na miejscu kilkadziesiąt osób czekało na tramwaje, jednak nikt nie stanął w ich obronie.

Obcokrajowcy zostali napadnięci w miniony czwartek - za dnia, po godzinie 15.00. Wrocławski oddział Eski Info poznał szczegóły zdarzenia opisane przez pana Mohameda, jednego z zaatakowanych.

„Dwóch facetów przeklinało moją kulturę, religię, karnację i kraj. Co więcej, pobili mnie i rozwalili mój telefon” - napisał w wiadomości do redakcji Eski.

Napastnicy byli pijani

Wg relacji mężczyzny, na przystanku stało ok. 40 osób, ale nikt nie zareagował. Dopiero policja stanęła na wysokości zadania. Funkcjonariusze przyjechali po kilku minutach i ujęli dwóch mężczyzn.

Zatrzymani to 29-letni wrocławianin oraz 22-latek z Rudy Śląskiej. Mają już postawione zarzuty - dotyczą znieważenia na tle narodowościowym, naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania gróźb karalnych. W chwili napaści obaj byli nietrzeźwi.

(wroclaw.eska.pl)

wrocław

pobicie

policja

Redakcja 24 godziny
date_range 17 listopada 2016 schedule 10:57
Ogromna plantacja konopi zlikwidowana w Opolu
Zatrzymano dwóch plantatorów

Dwie spektakularne akcje policji wymierzone w hodowców marihuany na Dolnym Śląsku. W hali produkcyjnej w Opolu policjanci CBŚP zabezpieczyli 1000 krzewów konopi oraz sześć kilogramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kolejne 30 kilogramów można było uzyskać z plantacji konopi, ukrytej w kompleksie leśnym na terenie powiatu średzkiego.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 12:56