24h online
Trójka gimnazjalistów uprawiała seks w toalecie źródło: pixabay.com/jarmoluk

Trójka gimnazjalistów uprawiała seks w toalecie

Dyrektor chciał utrzymać to w tajemnicy

Prokuratura w Rzeszowie wyjaśnia, dlaczego dyrektor tamtejszego gimnazjum trzymał w tajemnicy informację o tym, że w szkolnej toalecie trójka uczniów uprawiała seks.

Jak informuje portal rzeszow.eska.pl do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku, w jednym z rzeszowskich gimnazjów sportowych. W szkolnej toalecie dwóch 15-latków zabawiało się z o rok młodszą koleżanką. Prawdopodobnie ktoś z trójki uczniów zaczął się tym chwalić, bo szkoła huczała od plotek.

Po wielu tygodniach od zdarzenia pracownicy szkoły natknęli się na opis sytuacji na jednym z forów internetowych. Dodatkowo podczas zajęć szkolnych uczniowie coraz bardziej sygnalizowali nauczycielom informację o miłosnych igraszkach w toalecie.

Szkoła zaczęła wyjaśniać sprawę. Cała trójka została ukarana - chłopcy dostali naganę, a ich koleżanka upomnienie. Dodatkowo dziewczynka otrzymała pomoc psychologia i pedagoga. Ostatecznie rodzice przenieśli ją do innej szkoły.

Dyrektor nie zgłosił sprawy na policję i do prokuratury. Uznał, że to tylko pogorszy traumatyczne przeżycie dziewczynki. Mimo upływu czasu, sprawa nie przycichła i prokuratura sama z siebie zajęła się sprawą roku po zdarzeniu. Śledczy mają sprawdzić czy dyrekcja niedopełnienia obowiązków, bo nie zawiadomił o zdarzeniu organów ścigania.

(rzeszow.eska.pl)

 

gimnazjum

rzeszów

Redakcja 24 godziny
date_range 16 grudnia 2016 schedule 16:16
Rzeszów: kto odpowie za śmierć półrocznego Maksa?
Wraz siostrą trafił do szpitala ze śladami pobicia

Niespełna sześciomiesięczny chłopiec z poważnymi obrażeniami został w piątek przewieziony do rzeszowskiego szpitala, gdzie kilka godzin później zmarł. Chłopcu towarzyszyła jego 2,5-letnia siostra, która również miała ślady maltretowania. Rodzice dzieci po przesłuchaniu zostali wypuszczeni na wolność. Zarzut morderstwa i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem usłyszał znajomy pary. Sekcja zwłok ustali dokładną przyczynę śmierci małego małego Maksymiliana.

Redakcja 24 godziny
date_range 31 lipca 2017 schedule 11:19