24h online
Tragedia w Radomiu źródło: 24 godziny

Tragedia w Radomiu

Matka i jej syn znalezieni martwi w mieszkaniu

Ciała 30-letniej kobiety oraz jej półtorarocznego synka znalazł w bloku jeden z członków rodziny, który natychmiast powiadomił o fakcie policję. Ofiary miały poderżnięte gardła. Policjanci zatrzymali już w tej sprawie dwóch mężczyzn.

– Ok. godz. 17 policja została poinformowana o znalezieniu dwóch ciał w mieszkaniu na osiedlu Gołębiów. Wspólnie z prokuraturą ustalane są okoliczności związane z tym, jak doszło do śmierci tych osób. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to początkowy etap ustaleń, policja nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie – przekazała nadkom. Alicja Śledziona – rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Czytaj także: Jastębowski vs.Tybura. Wielka walka już w sobotę!

Prokuratura informuje, iż przeprowadzone na miejscu zbrodni oględziny wskazują na udział w zdarzeniu osób trzecich. Dokładna przyczyna zgonu będzie znana po zleconej na poniedziałek sekcji zwłok. Policja aresztowała w tej sprawie dwóch mężczyzn.

Pierwszy został zatrzymany w okolicach Legionowa, drugi na Mazowszu w powiecie Szydłowieckim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z nich to konkubent brutalnie zamordowanej kobiety. Obu mężczyzn przesłucha jutro prokurator.

(„24 godziny”)

radom

tragedia

Redakcja 24 godziny
date_range 13 maja 2017 schedule 16:12