24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Tragedia na Podkarpaciu. Małżeństwo zginęło od ciosów siekierą

Podejrzany syn

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek wieczorem w miejscowości Witryłów w powiecie brzozowskim. Dwie osoby zginęły od ciosów siekierą. W sprawie zatrzymano 22-letniego syna ofiar. Chłopak był agresywny wobec ratowników medycznych.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce tragedii w Witryłowie na Podkarpaciu na posesji znaleźli zwłoki mężczyzny i ranną kobietę. Niestety, zmarła ona w drodze do szpitala.

Funkcjonariuszy wezwał dyspozytor pogotowia, ponieważ 22-letni syn ofiar był agresywny w stosunku do ratowników medycznych przybyłych na miejsce.

Po tym jak funkcjonariusze zorientowali się, że nie mają do czynienia ze zwykłą interwencją domową, 22-latek został zatrzymany. Według wstępnych ustaleń, to on prawdopodobnie zadał ciosy rodzicom.

Policja, prokurator i biegły z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady i pracują nad ustaleniem przebiegu tej tragedii.

(rzeszow.eska.pl)

witryłów

syn

zabójstwo

podkarpacie

siekiera

Redakcja 24 godziny
date_range 30 grudnia 2016 schedule 20:05
Adam Z. czuł się winny po zniknięciu Ewy Tylman
Kolejna rozprawa ws. śmierci poznanianki

We wtorek w Poznaniu odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zabójstwa Ewy Tylman. Zeznania złożyło trzech świadków, ponieważ jeden z wezwanych nie stawił się w sądzie. Według koleżanki Ewy Tylman, ta ostatnia miała podczas imprezy być wyraźnie pijana. „Niech ona się znajdzie, bo nie wybaczę sobie do końca życia” – napisał z kolei w jednym z SMS-ów po zniknięciu Ewy Adam Z.

Redakcja 24 godziny
date_range 11 kwietnia 2017 schedule 17:45