24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Tragedia na Podkarpaciu. Małżeństwo zginęło od ciosów siekierą

Podejrzany syn

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek wieczorem w miejscowości Witryłów w powiecie brzozowskim. Dwie osoby zginęły od ciosów siekierą. W sprawie zatrzymano 22-letniego syna ofiar. Chłopak był agresywny wobec ratowników medycznych.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce tragedii w Witryłowie na Podkarpaciu na posesji znaleźli zwłoki mężczyzny i ranną kobietę. Niestety, zmarła ona w drodze do szpitala.

Funkcjonariuszy wezwał dyspozytor pogotowia, ponieważ 22-letni syn ofiar był agresywny w stosunku do ratowników medycznych przybyłych na miejsce.

Po tym jak funkcjonariusze zorientowali się, że nie mają do czynienia ze zwykłą interwencją domową, 22-latek został zatrzymany. Według wstępnych ustaleń, to on prawdopodobnie zadał ciosy rodzicom.

Policja, prokurator i biegły z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady i pracują nad ustaleniem przebiegu tej tragedii.

(rzeszow.eska.pl)

witryłów

syn

zabójstwo

podkarpacie

siekiera

Redakcja 24 godziny
date_range 30 grudnia 2016 schedule 20:05
„Jak nie wyjaśnią teraz, to kiedyś następnego premiera zabiją”
Andrzej Jaroszewicz w „Teraz ja!” o zabójstwie ojca

– Cieszę się, że ktoś się w ogóle tym zajmuje. Cieszę się, że zajmują się tym prokuratorzy – powiedział w Nowa TV Andrzej Jaroszewicz, syn zamordowanego w 1922 roku byłego premiera Piotra Jaroszewicza. – Moi prawnicy zaczynają być zaniepokojeni – ocenił w odniesieniu do tego, że prokuratura nie zbadała m. in. przekazanych odcisków palców, które pochodzą z miejsca zbrodni. Wcześniej śledczy je zagubili.

Redakcja 24 godziny
date_range 22 maja 2017 schedule 08:49