24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Tragedia na drodze. Nie żyje 5 osób

Bus zderzył się z TIR-em

Śmiertelny wypadek wydarzył się w poniedziałek rano. Na drodze między Mławą a Przasnyszem bus, którym podróżowało 9 osób, zderzył się z samochodem ciężarowym. Zginęło 5 osób – podało RMF FM.

Do wypadku doszło w Pawłowie (woj. mazowieckie). Bus jeżdżący na trasie Mława-Przasnycsz zderzył się z TIR-em. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki chciał wyprzedzić rowerzystę, dlatego zjechał na przeciwległy pas. Wtedy zderzył się z jadącym z naprzeciwka TIR-em.

Czytaj także: Wypadek w Małopolsce: trzy osoby zginęły, jedna walczy o życie

Busem podróżowało dziewięć osób, pięcioro pasażerów zginęło na miejscu, cztery pozostałe zostały ranne. Pasażerami byli mężczyźni z powiatu żuromińskiego, którzy pracowali w firmie budowlanej. Trzej poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Jeden mężczyzna jest w szoku, był przesłuchiwany, ale spał w chwili wypadku.

Droga w miejscu tragedii jest zablokowana. W Pawłowie pracuje policja i prokuratura.

(SE.pl)

ofiary

bus

TIR

mazowsze

droga

tragedia

mława

wypadek

Redakcja 24 godziny
date_range 27 marca 2017 schedule 21:07
Piotr Bikont zginął w tragicznym wypadku
Miał 62 lata

Nie żyje Piotr Bikont – dziennikarz, reżyser, krytyk kulinarny i działacz opozycji w PRL. Był również znany jako współtwórca Europy na Widelcu – festiwalu jedzenia we Wrocławiu. Zginął w wypadku samochodowym. Miał 62 lata.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 11:03