24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Tajemnicza śmierć 19-latki. Leżała zakrwawiona w lesie

Miała liczne obrażenia

Do ostatniej chwili lekarze walczyli o życie 19-latki, którą zakrwawioną znaleziono w lesie w okolicach Bisztynka (woj. warmińsko-mazurskie). Dziewczyna miała liczne obrażenia ciała i mogła być pod wpływem narkotyków. Zagadkową śmierć wyjaśniają śledczy.

W sobotę późnym wieczorem do jednego z domów przy lesie w okolicach Bisztynka wtargnął 25-letni Paweł S. i krzyknął, że zabił koleżankę. Dodał też, że dokonać morderstwa nakazał mu szatan. Chłopak wskazał miejsce, gdzie miało do tego dojść. W środku lasu jeden z mieszkańców znalazł zakrwawioną 19-latkę.

Akcja ratunkowa była utrudniona, bo karetka nie miała jak wjechać do lasu. Ratownicy na miejsce dotarli pieszo. Wjechał tam dopiero terenowy radiowóz policji. Dziewczynę reanimowano jeszcze w lesie, później w szpitalu. Jednak nie udało się jej uratować.

Na razie nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Wyjaśni to sekcja zwłok. Wstępnie przyjęto trzy wersje: przedawkowanie narkotyków, wyziębienie organizmu lub zgon na skutek odniesionych obrażeń. Dziewczyna miała rozległy uraz głowy.

Policja zatrzymała do wyjaśnienia Pawła S. Jednak zanim dojdzie do przesłuchania chłopak musi dojść do siebie, bo prawdopodobnie był również pod wpływem narkotyków.

(„24 godziny”, bisztynek.wm.pl)

24 godziny

policja

polska

serwis informacyjny

bisztynek

Redakcja 24 godziny
date_range 4 grudnia 2016 schedule 20:30