24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Szczecin: perwersyjny fotograf stanie przed sądem

Wstrzykiwał nasienie do pączków

Zakończyło się śledztwo w sprawie szczecińskiego fotografa, który częstował nieświadome dziewczyny pączkami i napojami wypełnionymi swoim nasieniem. Jego ofiarami były modelki, które brały udział w castingu na pracownice butiku, ale nie tylko.

Marcin N. miał budzić zaufanie swoich ofiar, w tym nieletnich dziewczyn, powołując się na swój dorobek zawodowy i renomę.

Jak się okazuje, mężczyzna nie tylko częstował niczego nieświadome osoby produktami ze swoim nasieniem, ale dodatkowo wszystko nagrywał, a materiały wideo umieszczał w internecie. Fotograf zamontował w swoim zakładzie ukrytą kamerę, przez którą podglądał klientki. Na dysku jego komputera znaleziono też dziecięcą pornografię.

Czytaj także: Pedofil zatrzymany w Rembertowie. Kto pomaga policji?

W schwytaniu mężczyzny pomogli internauci. Do prokuratury zgłosiło się ich kilkanaście poszkodowanych.

Fotograf przebywa w areszcie, biegli ocenili, że jest poczytalny. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

(„24 godziny”, gs24.pl)

fotograf

sąd

areszt

pączek

szczecin

Redakcja 24 godziny
date_range 30 marca 2017 schedule 21:12
Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia!
28-latek zgwałcił dziecko po wyjściu zza krat

Pedofil, który po wyjściu z więzienia znów zgwałcił dziecko nie trafi ponownie za kraty. Nie znaleziono dla niego odpowiedniego więzienia. Zwyrodnialec jeździ na wózku – w krzywdzeniu dzieci jednak mu nie przeszkadza. Sąd tłumaczy, że w całej Polsce nie ma zakładu karnego w którym można zamknąć chorego na stwardnienie rozsiane. Przestępca ze Świdnicy pozostaje więc na wolności. Mężczyzna był już skazany za pedofilię, wyszedł przed końcem wyroku i zgwałcił pięcioletniego chłopca. Nagrał to i zamieścił w sieci. Z okien swojego mieszkania ma widok na... plac zabaw.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 sierpnia 2017 schedule 16:07