24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Szczecin: perwersyjny fotograf stanie przed sądem

Wstrzykiwał nasienie do pączków

Zakończyło się śledztwo w sprawie szczecińskiego fotografa, który częstował nieświadome dziewczyny pączkami i napojami wypełnionymi swoim nasieniem. Jego ofiarami były modelki, które brały udział w castingu na pracownice butiku, ale nie tylko.

Marcin N. miał budzić zaufanie swoich ofiar, w tym nieletnich dziewczyn, powołując się na swój dorobek zawodowy i renomę.

Jak się okazuje, mężczyzna nie tylko częstował niczego nieświadome osoby produktami ze swoim nasieniem, ale dodatkowo wszystko nagrywał, a materiały wideo umieszczał w internecie. Fotograf zamontował w swoim zakładzie ukrytą kamerę, przez którą podglądał klientki. Na dysku jego komputera znaleziono też dziecięcą pornografię.

Czytaj także: Pedofil zatrzymany w Rembertowie. Kto pomaga policji?

W schwytaniu mężczyzny pomogli internauci. Do prokuratury zgłosiło się ich kilkanaście poszkodowanych.

Fotograf przebywa w areszcie, biegli ocenili, że jest poczytalny. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

(„24 godziny”, gs24.pl)

fotograf

sąd

areszt

pączek

szczecin

Redakcja 24 godziny
date_range 30 marca 2017 schedule 21:12

Projekty ustaw zmieniających polskie sądownictwo zostały przegłosowane i czekają obecnie na decyzje prezydenta. Przyjmowano je w pośpiechu – z czym trudno dyskutować. Dostrzega to także Andrzej Duda, który wytknął ustawom legislacyjne błędy. Na ostateczną decyzję prezydent ma trzy tygodnie, ale zanim ją podejmie, w poniedziałek spotka się z pierwszą prezes Sadu Najwyższego, a następnie z Krajową Radą Sądownictwa. Tymczasem miejscowościach całej Polski organizowane są zarówno małe, jak i wielotysięczne manifestacje.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 lipca 2017 schedule 16:44