24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Szaleniec grasuje w stolicy. Strzelał z wiatrówki

Policja szuka świadków

Było o krok od tragedii. We wtorek po południu na Woli i Bemowie ktoś prawdopodobnie z wiatrówki ostrzelał samochody, przystanek i tramwaj pełen ludzi. Policja szuka świadków tych wydarzeń.

Funkcjonariusze dopiero teraz ujawnili szczegóły zajścia. We wtorek około godziny 16:30 w rejonie ulic: Kasprzaka, Ordona, Wolskiej, Ostroroga, Powstańców Śląskich i Borowej Góry był widziany mężczyzna z wiatrówką.

Sprawca strzały oddawał z samochodu osobowego w ciemnym kolorze. Mężczyzna ostrzelał kilka aut, wiatę przystanku i tramwaj.

Policja szuka świadków tych zdarzeń. Jeśli ktoś ma jakieś informacje powinien zgłosić się do Komendy Rejonowej Policji przy ulicy Żytnej 36 lub zadzwonić pod numer 22 60 394 50.

(warszawa.eska.pl, KSP)

policja

napastnik

strzał

Warszawa

Redakcja 24 godziny
date_range 5 stycznia 2017 schedule 20:18
Świat jednoczy się z Wlk. Brytanią po zamachu w Londynie
Kolejne zatrzymania w związku z zamachem

Do stolicy Anglii płyną kondolencje z wielu krajów. Nocą w centrum miasta trwało czuwanie w hołdzie ofiarom zamachu. W tym samym czasie brytyjska policja zatrzymała w środkowej i północnej Anglii kolejne dwie osoby, które mogły mieć związek z atakiem. Funkcjonariusze podali też nowe informacje dotyczące zamachowca.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:22