24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Szampan pod wodą? Czemu nie!

Płetwonurkowie nie mają wątpliwości

Niektórzy sylwestra spędzili na prywatkach, inni na dyskotekach czy balach. Oni wybrali picie szampana pod wodą. Płetwonurkowie z Olsztyna nie mieli wątpliwości, gdzie przywitają Nowy Rok.

Sylwestrowa impreza pod wodą to niebanalny sposób na powitanie Nowego Roku, ale też nie najłatwiejszy do wykonania. Płetwonurkowie z Olsztyna znają jednak metody nawet na wnoszenie toastów w głębinach.

– Trzeba pić określoną techniką, czyli umieć dopasować usta do butelki i mieć bardzo szybki palec, żeby nie pić wody – opowiadał „24 godzinom” płetwonurek Igor Bartoszewicz.

Ale to nie szampan, a sama aktywność, przynosi miłośnikom nurkowania najwięcej radości. Poza tym wiadomo, że ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele – zdrowy duch.

Więcej na ten temat w materiale „24 godzin”.

(„24 godziny”)

sport

Nowy Rok

olsztyn

nurkowanie

płetwonurek

sylwester

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 20:29
Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!
Sportowcy z Polski liczą na kolejne medale

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za dwa dni rusza 29. Letnia Uniwersjada. W Azji już jest 180-osobowa reprezentacja naszych sportowców. Wystartują łącznie w 14 dyscyplinach.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 16:55