24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Super temat”: nowe wątki ws. śmierci Magdaleny Ż.

Emisja na antenie Nowa TV już o 18.55!

Magdalena Ż. była pod wpływem narkotyku o nazwie flakka – tak twierdzi lekarz ze szpitala w Egipcie. To straszna substancja, po której ludzie zachowują się jak zombie. Co wiemy o zagadkowej śmierci 27-latki? Sprawa zostanie poruszona w programie „Super Temat” już o 18.55 na antenie Nowa TV. Jarosław Kulczycki porozmawia m. in. z detektywem Krzysztofem Rutkowskim, który zajmuje się dramatycznymi okolicznościami śmierci Polki.

Reporterzy Nowa TV i „Super Expressu” dotarli do znajomych Magdaleny Ż. Jak wspominają ją koledzy z pracy oraz instruktorka pole dance, który był jej hobby? Zapis rozmowy zostanie pokazany w programie.

Jarosław Kulczycki poszuka odpowiedzi m. in. na pytania o to czy zmarła w Egipcie Polka była pogodną kobietą, czy może miała skłonności do depresji? Niewykluczone, że kobieta zmagała się z nieujawnionymi dotąd problemami.

Czytaj także: Magdalena Ż. przyznała, że została zgwałcona? [WIDEO]

Przyjrzymy się także Markusowi, który był chłopakiem 27-latki, a także rozmowie, która została nagrana na niedługo przed śmiercią kobiety. Dlaczego jej słowa były tłumaczone na arabski? Czy Magdalena Ż. mogła paść ofiarą handlarzy ludźmi?

Gośćmi Jarosława Kulczyckiego będą: Krzysztof Rutkowski, który zajął się sprawą na wniosek rodziny oraz specjalista toksykolog przedstawicielka fundacji La Strada.

(„Super temat”)

zabójstwo

śmierć

Magdalena Ż.

Hurghada

morderstwo

egipt

jarosław kulczycki

super temat

Redakcja 24 godziny
date_range 10 maja 2017 schedule 21:34