24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Starość jest w głowie, nie wynika z fizyczności”

Andrzej Krzywy w programie „Tu i teraz”

– Zdrowie dopisuje przez cały czas, nic się nie zmienia. Ludzie przychodzą na koncerty. Ja naprawdę nie czuję tych 30 lat. Absolutnie nie wiem, jak to możliwe – powiedział na antenie telewizji Nowa TV lider zespołu De Mono Andrzej Krzywy, który w tym roku świętuje 30-lecie działalności na polskiej scenie muzycznej. – Myślę, że tak naprawdę starość jest w głowie, nie wynika z fizyczności – dodał gość Pauliny Koziejowskiej, który opowiedział m. in. o nowej płycie.

– Moja przygoda z muzyką zaczęła się od muzyki reggae. Kiedy po raz pierwszy wyszedłem z gitarą na ulicę zacząłem grać właśnie reggae, trochę punk rocka, trochę folku – wspominał Andrzej Krzywy na antenie telewizji Nowa TV, który przyznał również, że w czasach młodości nosił nawet dredy.

Czytaj także: Edyta Górniak: czuję się jakbym zaczęła jakiś zupełnie nowy etap życia

– Ja nie wiem czy dzisiaj ludzie oczekują tego, co było kiedyś. Staramy się cały czas być na bieżąco, żeby brzmienia i piosenki pasowały do dzisiejszych czasów – mówił o pracy nad 17. krążkiem zespołu De Mono jego lider. – To będą nadal fajne piosenki z dobrymi tekstami – zapowiedział artysta.

– Do tej pory jestem wariat. Nie umiem wejść po schodach normalnie jak człowiek - po jednym schodku, tylko skaczę po dwa, trzy. Nie wiem czy mam ADHD, trudno mi powiedzieć z czego to wynika. No energia ze mnie tryska krótko mówiąc – dodał Krzywy.

(„Tu i teraz”)

andrzej krzywy

de mono

zespół

jubileusz

muzyka

Tu i teraz

Paulina Koziejowska

Redakcja 24 godziny
date_range 9 czerwca 2017 schedule 09:04
Ryszard Kalisz: cały system zawiódł
Były szef MSWiA o działaniach po tragicznych nawałnicach

– Państwo PiS-owskie nie zdało egzaminu – tak Ryszard Kalisz komentował działania po gwałtownych nawałnicach, które w ostatnich dniach przeszły przez Polskę. W ocenie byłego szefa MSWiA „cały system zależny od najwyższej władzy politycznej zawiódł”. – To była nawałnica nieporównywalna z niczym innym, co mieliśmy w Polsce – dodał gość Jarosława Kulczyckiego na antenie Nowa TV.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 sierpnia 2017 schedule 09:05