24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Stargard: pobite niemowlę trafiło do szpitala

Chłopiec został pod opieką ojca

Nieznana kobieta ze Stargardu prawdopodobnie uratowała życie trzymiesięcznego niemowlaka, którego zabrała spod opieki jego ojca. Dziecko ma na ciele liczne siniaki, obecnie przebywa w szpitalu, gdzie zajmują się nim lekarze.

Obca kobieta w miniony piątek wzięła pod swoją opiekę dziecko, którym zajmował się jego ojciec. Jej niepokój wzbudziły m. in. siniaki na ciele chłopca. Wiadomo, że matka niemowlaka ok. tydzień temu wyjechała do pracy poza Polskę. Kobieta przez cały weekend zajmowała się malcem, miło posiadania czwórki własnych dzieci.

Ostatecznie postanowiła powiadomić policję, że na ciele chłopca znajdują się ślady powstałe najprawdopodobniej na skutek pobicia. Chłopczyk miał też wzdęty brzuch, który był następstwem niewłaściwego karmienia.

Czytaj także: Lublin: pobita dwulatka trafiła do szpitala

Lekarze ze szpitala w Stargardzie poinformowali, że nie ma obecnie stanu zagrożenia życia. Policja prowadzi czynności, które pomogą ustalić okoliczności pobicia dziecka, jednak dla dobra śledztwa nie podaje szczegółów.

(gs24.pl)


 

szpital

Stargard

przemoc

dziecko

znęcanie

pobicie

lekarze

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 21:46
Pijani rodzice rzucali w siebie ośmiomiesięcznym dzieckiem!
Dramat w Łodzi; lekarze walczą o zdrowie malca

Łódzka policja została wezwana w nocy z środy na czwartek do jednego z mieszkań, gdzie doszło do brutalnej awantury. W wyniku kłótni dziecko pary zostało ciężko ranne. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rodzice miała rzucać w siebie małym chłopcem. W pewnym momencie dziecko wypadło im z rąk i uderzyło głową w komodę.

Redakcja 24 godziny
date_range 20 lipca 2017 schedule 15:05