24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Sprawdź kalendarz wolnych dni!

Kiedy wziąć wolne, żeby przedłużyć długi weekend?

W 2017 roku będzie kilka długich weekendów. Warto sprawdzić, kiedy najlepiej wziąć wolne, by mieć dużo czasu na odpoczynek.

Na długi weekend czeka niemal każdy pracownik. Niekiedy wystarczy wziąć dzień lub dwa urlopu, by mieć prawie tydzień wolnego. Kiedy w 2017 roku najlepiej wziąć wolne, by mieć długi weekend?

6 stycznia (piątek) to święto Trzech Króli (Objawienie Pańskie). By mieć długi weekend, można wziąć wolne 5 stycznia (czwartek) lub 10 stycznia (poniedziałek).

16-17 kwietnia (sobota i niedziela) Wielkanoc. Jednak można wziąć wolne już 14 kwietnia (piątek) lub jeszcze we wtorek (18 kwietnia).

1-3 maja w 2017 roku przypadają w poniedziałek i środę, zatem majówka może być wyjątkowo długa! Wystarczy wziąć wolny dzień 2 maja (wtorek), by nie musieć pojawiać się w pracy aż przez 5 dni.

15 czerwca (czwartek) przypada Boże Ciało. Tutaj, tak jak co roku, wystarczy wziąć urlop 16 czerwca (piątek), by mieć 4 dni wolnego.

15 sierpnia (wtorek) Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Wystarczy wziąć urlop 14 czerwca (poniedziałek), by cieszyć się aż czterema wolnymi dniami.

25 i 26 grudnia (poniedziałek i wtorek) Boże Narodzenie. W nadchodzącym roku Wigilia przypada w niedzielę. Wystarczy wziąć trzy dni wolne, by mieć aż 9 dni wolnego (sylwester i Nowy rok przypadają w sobotę i niedzielę).

(superbiz.se.pl)

sylwester

długi weekend

wolne dni

Nowy Rok

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 20:35
Dyskusja na temat zamieszek w Ełku. „Ewidentnie rasistowskie”
„Gdyby to był pan Grzesio lub Zdzisio, takiej sytuacji by nie było”

– Takie zdarzenia pokazują, jaka jest różnica między deklaracjami bycia tolerancyjnym, a realiami – mówiła o zamieszkach po zabójstwie w Ełku prof. Ewa Marciniak, politolog z UW, w programie „Tu i teraz” w Nowa TV. – Ocenianie tolerancji Polaków i dyskutowanie o tym dzień po tym, jak Tunezyjczyk nożem zadźgał 21-letniego chłopaka jest nie na miejscu – stwierdził z kolei Krzysztof Bosak (Ruch Narodowy).

Redakcja 24 godziny
date_range 3 stycznia 2017 schedule 10:41