24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Spektakularne zatrzymanie. Twórca mafii wnuczkowej w rękach policji

Od 17 lutego był poszukiwany listem gończym

Po miesiącu poszukiwań listem gończym Arkadiusz Ł. ps. Hoss został zatrzymany przez „poznańskich łowców głów” przy współpracy z CBŚP. 49-latek uważany za szefa „mafii wnuczkowej” został namierzony w mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu.

Policja z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali „Hossa” w Warszawie. Nie pomogła mu zmiana wizerunku ani przebranie. Akcja była zorganizowana perfekcyjnie i przebiegła „dynamicznie”. Zaskoczony Arkadiusz Ł. nie stawiał oporu.

Teraz szef „mafii wnuczkowej” trafi do aresztu, gdzie będzie do dyspozycji prokuratora.

To już drugie udane zatrzymanie mężczyzny w ostatnim czasie. Na początku lutego Ł. został złapany przez policję po prawie dwóch latach poszukiwań. Wówczas usłyszał zarzuty popełnienia oszustw metodą „na wnuczka”, w ramach zorganizowanej grupy przestępczej, na kwotę ponad 1,4 mln zł. Nie spędził jednak dużo czasu za kratami, bo decyzją sądu zwolniono go z aresztu. Od 17 lutego Ł. był poszukiwany listem gończym

(policja.pl)

mafia wnuczkowa

hoss

poznańscy łowcy głów

cbśp

policja

Warszawa

zatrzymanie

Redakcja 24 godziny
date_range 17 marca 2017 schedule 21:02