24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Show na lodzie. Żona Pieskowa wzburzyła Rosjan

Kobieta wystąpiła w stroju więźniarki

Ten występ żony rzecznika Kremla zostanie zapamiętany na długo. Tatiana Navka zatańczyła w telewizyjnym show w stroju więźniarki z obozu koncentracyjnego. Popisy na lodzie wzbudziły oburzenie internautów.

Tatiana Navka występuje w programie telewizyjnym, w którym znani Rosjanie uczą się jazdy figurowej na lodzie. Podczas sobotniego odcinka programu żona rzecznika Władimira Putina zatańczyła do piosenki z filmu „Życie jest piękne”, którego akcja rozgrywa się w obozie koncentracyjnym.

Kobieta wystąpiła w stroju więźniarki, z Gwiazdą Dawida na przedramionach i udach. Umalowano ją tak, żeby sprawiała wrażenie wyczerpanej i wygłodzonej.

W internecie zawrzało. Wiele osób poczuło się urażonych występem, który oceniło za niewłaściwy. Teraz domagają się oni przeprosin. Sama gwiazda przekonuje, że chciała jedynie złożyć hołd swojemu ulubionemu filmowi.  

 

(„24 godziny”)

Rosja

24 godziny

pieskow

holokaust

obóz koncentracyjny

Redakcja 24 godziny
date_range 28 listopada 2016 schedule 21:53
Rosjanie zostaną odcięci od alkoholu w weekendy?
Będzie rewolucja

Władze w Rosji idą na wojnę o zdrowy tryb życia narodu. Plan jest taki, by zakazać w weekendy sprzedaży napojów wyskokowych. Sceptycy twierdzą , że sprzedaż alkoholu może spadnie w weekendy, ale wzrośnie w tygodniu, a wpływ na wielkość spożycia będzie raczej śladowy. Są też głosy bardziej stanowcze.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 lipca 2017 schedule 15:36