24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Show na lodzie. Żona Pieskowa wzburzyła Rosjan

Kobieta wystąpiła w stroju więźniarki

Ten występ żony rzecznika Kremla zostanie zapamiętany na długo. Tatiana Navka zatańczyła w telewizyjnym show w stroju więźniarki z obozu koncentracyjnego. Popisy na lodzie wzbudziły oburzenie internautów.

Tatiana Navka występuje w programie telewizyjnym, w którym znani Rosjanie uczą się jazdy figurowej na lodzie. Podczas sobotniego odcinka programu żona rzecznika Władimira Putina zatańczyła do piosenki z filmu „Życie jest piękne”, którego akcja rozgrywa się w obozie koncentracyjnym.

Kobieta wystąpiła w stroju więźniarki, z Gwiazdą Dawida na przedramionach i udach. Umalowano ją tak, żeby sprawiała wrażenie wyczerpanej i wygłodzonej.

W internecie zawrzało. Wiele osób poczuło się urażonych występem, który oceniło za niewłaściwy. Teraz domagają się oni przeprosin. Sama gwiazda przekonuje, że chciała jedynie złożyć hołd swojemu ulubionemu filmowi.  

 

(„24 godziny”)

Rosja

24 godziny

pieskow

holokaust

obóz koncentracyjny

Redakcja 24 godziny
date_range 28 listopada 2016 schedule 21:53
Rosyjscy kontrolerzy umyślnie spowodowali katastrofę smoleńską?
Polscy prokuratorzy nie mają wątpliwości...

Prokuratura Krajowa podsumowuje rok pracy nad smoleńskim śledztwem. Rosyjscy kontrolerzy mieli umyślnie spowodować katastrofę prezydenckiego samolotu – to jeden z wniosków. Prokuratorzy mają nową opinię fonoskopijną i na jej podstawie stawiają kontrolerom z Rosji nowe zarzuty. Dwie osoby miały umyślnie spowodować katastrofę w ruchu powietrznym, trzeciej prokuratura zarzuca pomocnictwo. Nadeszła już odpowiedź z Moskwy. Z takimi wnioskami nie sposób się zgodzić – oznajmił dziennikarzom rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Dodał, że Rosja prowadzi własne śledztwo w sprawie katastrofy. Jan Piotrowski.

Redakcja 24 godziny
date_range 3 kwietnia 2017 schedule 17:29