24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Shazza obchodzi 50. urodziny!

Słynna piosenka nie zwalnia tempa

Legenda polskiej sceny muzycznej Shazza (Marlena Magdalena Pańkowska) obchodzi 50. urodziny! Patrząc na wokalistkę trudno uwierzyć, że jest aktywnie obecna w branży już ćwierć wieku. Cała redakcja „24 godzin” składa najlepsze życzenia.

Szczyt popularności Shazzy przypadł na lata 90. To właśnie wtedy wylansowała takie hity jak „Bierz, co chcesz” czy „Tak bardzo zakochani”. Artystka nadal pozostaje jednak aktywna, zachwyca fanów swoją formą i nowymi pomysłami.

„Nigdy nie wstydziłam się mojego wieku i nie kazałam nikomu go ukrywać. Czas płynie nieubłaganie. Wiek nie jest ważny - liczy się to, co jest w głowie i w sercu – stwierdziła niedawno Shazza w rozmowie z „Super Expressem”.

Shazza może się pochwalić nie tylko talentem wokalnym, ale także aktorskim. Zagrała m. in. w filmach: „Poniedziałek”, „Wtorek” oraz w spektaklu Teatru Telewizji „W tym domu straszy”.

Piosenkarka dwukrotnie wystąpiła na festiwalu w Opolu – w 1999 r. wraz z Pawłem Kukizem zaśpiewała „Zośkę” podczas jubileuszu zespołu Piersi, a w 2001 w koncercie Premier zaprezentowała własny utwór „Może to samba”.

Cała redakcja „24 godzin” życzy Shazzie samych powodzenia i niezliczonej ilości sukcesów!

Już 25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się „Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo”. Na liście wykonawców jest m.in. Shazza. Szczegóły na stronie SE.pl

(SE.pl)

życzenia

urodziny

muzyka

Shazza

disco polo

Redakcja 24 godziny
date_range 29 maja 2017 schedule 13:20
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33