24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Seryjny morderca w Radomiu?

Sławomir T. ma na koncie co najmniej dwie ofiary

To historia jak z filmu grozy. Każdy kolejny dzień przynosi nową wstrząsająca informację. Najpierw znaleziono zwłoki siedemnastoletniej dziewczyny, była jedną z ofiar zatrzymanego Sławomira T. Czy to seryjny zabójca? Na mieszkańców Radomia padł strach.

- Ja jestem osobą, która nie wychodzi nawet w dzień, bo nie wiadomo kto spaceruje po lesie, co się w tym lesie dzieje – mówi jedna z mieszkanek Radomia.

6 listopada w lesie na peryferiach miasta znaleziono ciało 17-letniej dziewczyny. Według wstępnych oględzin jej oprawca udusił ją gołymi rękoma. Policja szybko wytypowała podejrzanego. To 29-letni Sławomir T., który kilka miesięcy temu wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za usiłowanie zabójstwa. To oznacza, że po wyjściu na wolność znowu ogarnęła go chęć morderstwa. Podczas przesłuchania oprócz tego, że przyznał się do zabójstwa 17-latki to wskazał miejsce ukrycia kolejnego ciała. Wszystko wskazuje na to, że drugą ofiara może być dziewczyna zaginiona w sierpniu tego roku. - Wizualne rozpoznanie ciała nie jest możliwe, dlatego podczas sekcji będzie pobierany materiał do badań dna – powiedziała Małgorzata Chrabąszcz z Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

(„24 godziny”)

policja

polska

zabójstwo

radom

Redakcja 24 godziny
date_range 9 listopada 2016 schedule 21:46

Ponad 300 funkcjonariuszy w kilkudziesięciu miejscach w całym kraju przeprowadziło skoordynowaną akcję, w której zatrzymano 15 osób. Wśród nich znalazło się dwóch szefów zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem paliwa. Aresztowani stanowią trzon gangu, który wg oceny prokuratury, mógł wyprać ponad 100 milionów złotych i wyłudzić ze Skarbu Państwa ponad 40 milionów.

Redakcja 24 godziny
date_range 27 czerwca 2017 schedule 15:20