24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Seryjny morderca w Radomiu?

Sławomir T. ma na koncie co najmniej dwie ofiary

To historia jak z filmu grozy. Każdy kolejny dzień przynosi nową wstrząsająca informację. Najpierw znaleziono zwłoki siedemnastoletniej dziewczyny, była jedną z ofiar zatrzymanego Sławomira T. Czy to seryjny zabójca? Na mieszkańców Radomia padł strach.

- Ja jestem osobą, która nie wychodzi nawet w dzień, bo nie wiadomo kto spaceruje po lesie, co się w tym lesie dzieje – mówi jedna z mieszkanek Radomia.

6 listopada w lesie na peryferiach miasta znaleziono ciało 17-letniej dziewczyny. Według wstępnych oględzin jej oprawca udusił ją gołymi rękoma. Policja szybko wytypowała podejrzanego. To 29-letni Sławomir T., który kilka miesięcy temu wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za usiłowanie zabójstwa. To oznacza, że po wyjściu na wolność znowu ogarnęła go chęć morderstwa. Podczas przesłuchania oprócz tego, że przyznał się do zabójstwa 17-latki to wskazał miejsce ukrycia kolejnego ciała. Wszystko wskazuje na to, że drugą ofiara może być dziewczyna zaginiona w sierpniu tego roku. - Wizualne rozpoznanie ciała nie jest możliwe, dlatego podczas sekcji będzie pobierany materiał do badań dna – powiedziała Małgorzata Chrabąszcz z Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

(„24 godziny”)

policja

polska

zabójstwo

radom

Redakcja 24 godziny
date_range 9 listopada 2016 schedule 21:46