24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Sebastian K. przerwał milczenie, opowiedział o wypadku

Jego auto zderzyło się z rządową kolumną

Kierowca seicento, który w lutym tego roku był ofiarą wypadku z udziałem kolumny rządowej premier Beaty Szydło, udzielił wywiadu na wyłączność magazynowi „Uwaga” emitowanemu na antenie stacji TVN. Mężczyzna udzielił w wywiadzie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących (ciągle wątpliwych) okoliczności wypadku.

Sebastian K., czyli słynny kierowca seicento, o którym w mediach jest głośno z powodu kolizji z kolumną rządową premier Szydło, nie ukrywa, że to wydarzenie doszczętnie zmieniło jego życie.

O tym, że nie był to zwykły wypadek, ale zderzenie z rządową kolumną, dowiedział się od jednego ze strażaków. Z wypadku, zapamiętał tylko pierwsze auto, które go wyprzedziło, a potem silny huk i ciężar uderzenia.

Czytaj także: Sebastian K. odpowiada na list Beaty Szydło

Chłopak zaprzecza, jakoby miał słyszeć sygnały dźwiękowe kolumny. I to nie dlatego, że miał słuchawki na uszach – jak twierdzi Sebastian K., zostały w domu.

Zapytany o słowa, w których minister Błaszczak powiedział, że kierowca seicento przyznał się do winy, wyznał, że poczuł się jak „skazany” i był bardzo zaskoczony, że bez szczegółowego procesu minister potrafił wskazać winnego.

(„24 godziny”)

pis

Mariusz Błaszczak

wypadek beaty szydło

seicento

Sebastian K.

beata szydło

Redakcja 24 godziny
date_range 23 marca 2017 schedule 21:33