24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Sebastian K. odpowiada na list Beaty Szydło

21-latek uczestniczył w wypadku w Oświęcimiu

Kierowca seicento przerywa milczenie. Prawie dwa miesiące po wypadku zabrał głos odpowiadając na list, który zaadresowała do niego premier Beata Szydło – krótko po wypadku w Oświęcimiu. 14 lutego mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku.

W liście kierowcy możemy przeczytać:

„Z nadzieją oczekuję, że wszelkie okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione zgodnie z zasadami i w sposób 'jak każde inne zdarzenie', o czym byłem przecież listownie zapewniany przez Panią Premier. Mam nadzieję również, że wszystkie osoby, które w tym wypadku brały udział, powrócą do pełni zdrowia i sił umożliwiających im dalszą pracę lub służbę"

Czytaj także: Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento

Ponadto, Sebastian K. podziękował za wszystkie gesty solidarności i wsparcia, wyrażone przez spontaniczną, internetową zbiórkę na nowy samochód.

Kierowca zapewnił, że po zakończeniu postępowania - przeznaczy wszystkie zebrane środki na cele charytatywne.

(„24 godziny”)

wypadek beaty szydło

seicento

Sebastian K.

premier

beata szydło

oświęcim

Redakcja 24 godziny
date_range 17 marca 2017 schedule 21:06
Kierowcy szykujcie portfele, benzyna będzie droższa
PiS wykorzystał wizytę Trumpa?

To wyraz bezradności i brak dobrej woli – tak premier Beata Szydło mówiła, gdy ceny paliw zamierzał podwyższyć jej poprzednik. Teraz szefowa rządu już tak ostro nie krytykuje, być może dlatego, że projekt który może sprawić, że za litr benzyny zapłacimy 25 groszy więcej złożyli posłowie jej partii. Zrobili to chyba w nieprzypadkowym czasie – gdy oczy Polski i świata zwrócone były na coś zupełnie innego.

Redakcja 24 godziny
date_range 10 lipca 2017 schedule 16:33