24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Sebastian K. odpowiada na list Beaty Szydło

21-latek uczestniczył w wypadku w Oświęcimiu

Kierowca seicento przerywa milczenie. Prawie dwa miesiące po wypadku zabrał głos odpowiadając na list, który zaadresowała do niego premier Beata Szydło – krótko po wypadku w Oświęcimiu. 14 lutego mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku.

W liście kierowcy możemy przeczytać:

„Z nadzieją oczekuję, że wszelkie okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione zgodnie z zasadami i w sposób 'jak każde inne zdarzenie', o czym byłem przecież listownie zapewniany przez Panią Premier. Mam nadzieję również, że wszystkie osoby, które w tym wypadku brały udział, powrócą do pełni zdrowia i sił umożliwiających im dalszą pracę lub służbę"

Czytaj także: Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento

Ponadto, Sebastian K. podziękował za wszystkie gesty solidarności i wsparcia, wyrażone przez spontaniczną, internetową zbiórkę na nowy samochód.

Kierowca zapewnił, że po zakończeniu postępowania - przeznaczy wszystkie zebrane środki na cele charytatywne.

(„24 godziny”)

wypadek beaty szydło

seicento

Sebastian K.

premier

beata szydło

oświęcim

Redakcja 24 godziny
date_range 17 marca 2017 schedule 21:06
„Nikt nie narzuci nam osób, które mamy przyjąć”
Borys Budka o sporze wokół przyjmowania uchodźców

– Jeżeli mielibyśmy przyjmować w sposób niekontrolowany imigrantów czy imigrantów zarobkowych, to oczywiście obawy są słuszne. Jeśli natomiast mówimy o uchodźcach przed wojną, którzy są zweryfikowani przez nasze służby, to w tym momencie takich obaw nie będzie – powiedział w programie „Więc jak?” Borys Budka z PO. Polityk komentował m. in. sprawę przyjmowania uchodźców do Polski.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 maja 2017 schedule 08:46