24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ruszyła tegoroczna Szlachetna Paczka

Pomogli m.in. piłkarze

Tysiące wolontariuszy i darczyńców przeszło w sobotę ulicami 16 największych miast Polski. Nie zabrakło wśród nich celebrytów. Wszystko, aby ogłosić radosną nowinę - można już wejść na stronę Szlachetnej Paczki i zacząć pomagać potrzebującym!

We wszystkich wojewódzkich miastach Polski 19 listopada odbyły się marsze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wolontariusze ogłosili, że odwiedzili już potrzebujące rodziny i zachęcali Polaków do wsparcia akcji.

Polacy jednoczą się w pomaganiu już po raz 16.

„Szlachetna Paczka to dobro”

Pierwszymi Darczyńcami zostali piłkarze Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. - Wierzę, że Szlachetna Paczka to dobro, które idzie dalej. Cieszę się, że możemy do tego dołożyć swoją cegiełkę - mówi Robert Lewandowski, który razem z kolegami z kadry narodowej przygotował pomoc dla samotnej matki z trójką dzieci.

Do prezentów piłkarze dołączyli biało-czerwony  szalik  z  autografami  oraz medal Szlachetnej Paczki.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję znajdą informacje na stronie:
www.szlachetnapaczka.pl/

pomoc

Szlachetna Paczka

piłkarze

święta

Redakcja 24 godziny
date_range 20 listopada 2016 schedule 16:01

W Chmielniku na Podkarpaciu pan Krzysztof chce zbudować dom, a właściwie dwa domy. Dach nad głową mają tam znaleźć wychowankowie domów dziecka i ...uchodźcy. Pan Krzysztof mówi , że ma wszystko czego potrzebuje, a teraz chce pomóc innym. Okazuje się, że zrealizowanie planu prawdopodobnie nie będzie jednak takie proste.

Redakcja 24 godziny
date_range 12 lipca 2017 schedule 16:16