24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ruszyła tegoroczna Szlachetna Paczka

Pomogli m.in. piłkarze

Tysiące wolontariuszy i darczyńców przeszło w sobotę ulicami 16 największych miast Polski. Nie zabrakło wśród nich celebrytów. Wszystko, aby ogłosić radosną nowinę - można już wejść na stronę Szlachetnej Paczki i zacząć pomagać potrzebującym!

We wszystkich wojewódzkich miastach Polski 19 listopada odbyły się marsze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wolontariusze ogłosili, że odwiedzili już potrzebujące rodziny i zachęcali Polaków do wsparcia akcji.

Polacy jednoczą się w pomaganiu już po raz 16.

„Szlachetna Paczka to dobro”

Pierwszymi Darczyńcami zostali piłkarze Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. - Wierzę, że Szlachetna Paczka to dobro, które idzie dalej. Cieszę się, że możemy do tego dołożyć swoją cegiełkę - mówi Robert Lewandowski, który razem z kolegami z kadry narodowej przygotował pomoc dla samotnej matki z trójką dzieci.

Do prezentów piłkarze dołączyli biało-czerwony  szalik  z  autografami  oraz medal Szlachetnej Paczki.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję znajdą informacje na stronie:
www.szlachetnapaczka.pl/

pomoc

Szlachetna Paczka

piłkarze

święta

Redakcja 24 godziny
date_range 20 listopada 2016 schedule 16:01
Dom strażaka stanął w ogniu. Teraz to on potrzebuje pomocy
Od kilkunastu lat ratuje ludzie życie

Strażak z Grudziądza nie ustrzegł się przed ogniem, stracił wszystko, ale nie przyjaciół. Mężczyzna na co dzień gasi pożary, jednak własnego domu nie udało mu się ocalić. Spłonął dobytek całego jego życia. Pan Mariusz ma jednak na kogo liczyć – z pomocą ruszyli koledzy z jednostki, którzy nagrali dla niego specjalny klip i zbierają pieniądze. Wkrótce ruszy odbudowa spalonego domu.

Redakcja 24 godziny
date_range 20 stycznia 2017 schedule 13:45