24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ronaldo ukrył majątek w rajach podatkowych?

Problemy piłkarza

Cristiano Ronaldo pod ostrzałem oskarżeń. Portugalski gwiazdor jest posądzany o ukrycie 144 milionów euro w rajach podatkowych. Pieniądze miały trafić na Brytyjskie Wyspy Dziewicze i na konto w szwajcarskim banku.

Sensacyjne informacje pojawiły się w najnowszym wydaniu magazynu „Der Spiegiel”. Dziennikarze posądzają Cristiano Ronaldo o to, że w latach 2009-2014 wyprowadzał pieniądze do rajów podatkowych. Od ogromnych zysków miał zapłacić tylko kilka milionów podatku.

Wszystkie szczegóły pochodzą od anonimowego informatora z „Football Leaks” i mają być rezultatem wielkiego dziennikarskiego śledztwa przeprowadzonego przez kilka redakcji. Firma menedżerska, której klientem, jest Ronaldo, zaprzeczyła jakoby piłkarz był zamieszany w oszustwa podatkowe.

(„24 godziny”)

raj podatkowy

24 godziny

program informacyjny

sport

cristiano ronaldo

Redakcja 24 godziny
date_range 4 grudnia 2016 schedule 12:35
Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!
Sportowcy z Polski liczą na kolejne medale

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za dwa dni rusza 29. Letnia Uniwersjada. W Azji już jest 180-osobowa reprezentacja naszych sportowców. Wystartują łącznie w 14 dyscyplinach.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 16:55