24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ronaldo ukrył majątek w rajach podatkowych?

Problemy piłkarza

Cristiano Ronaldo pod ostrzałem oskarżeń. Portugalski gwiazdor jest posądzany o ukrycie 144 milionów euro w rajach podatkowych. Pieniądze miały trafić na Brytyjskie Wyspy Dziewicze i na konto w szwajcarskim banku.

Sensacyjne informacje pojawiły się w najnowszym wydaniu magazynu „Der Spiegiel”. Dziennikarze posądzają Cristiano Ronaldo o to, że w latach 2009-2014 wyprowadzał pieniądze do rajów podatkowych. Od ogromnych zysków miał zapłacić tylko kilka milionów podatku.

Wszystkie szczegóły pochodzą od anonimowego informatora z „Football Leaks” i mają być rezultatem wielkiego dziennikarskiego śledztwa przeprowadzonego przez kilka redakcji. Firma menedżerska, której klientem, jest Ronaldo, zaprzeczyła jakoby piłkarz był zamieszany w oszustwa podatkowe.

(„24 godziny”)

raj podatkowy

24 godziny

program informacyjny

sport

cristiano ronaldo

Redakcja 24 godziny
date_range 4 grudnia 2016 schedule 12:35
Brytyjczycy ostrzegają przed rosyjskimi kibolami
Kontrowersyjny dokument BBC

Przygotowania do przyszłorocznych piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji wkraczają w decydującą fazę. Do początku turnieju już tylko 16 miesięcy, a obawy dotyczące bezpieczeństwa kibiców coraz większe. Nabrały one na sile po publikacji filmu brytyjskiej telewizji BBC o rosyjskich chuliganach stadionowych.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 lutego 2017 schedule 18:35