24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ronaldo ukrył majątek w rajach podatkowych?

Problemy piłkarza

Cristiano Ronaldo pod ostrzałem oskarżeń. Portugalski gwiazdor jest posądzany o ukrycie 144 milionów euro w rajach podatkowych. Pieniądze miały trafić na Brytyjskie Wyspy Dziewicze i na konto w szwajcarskim banku.

Sensacyjne informacje pojawiły się w najnowszym wydaniu magazynu „Der Spiegiel”. Dziennikarze posądzają Cristiano Ronaldo o to, że w latach 2009-2014 wyprowadzał pieniądze do rajów podatkowych. Od ogromnych zysków miał zapłacić tylko kilka milionów podatku.

Wszystkie szczegóły pochodzą od anonimowego informatora z „Football Leaks” i mają być rezultatem wielkiego dziennikarskiego śledztwa przeprowadzonego przez kilka redakcji. Firma menedżerska, której klientem, jest Ronaldo, zaprzeczyła jakoby piłkarz był zamieszany w oszustwa podatkowe.

(„24 godziny”)

raj podatkowy

24 godziny

program informacyjny

sport

cristiano ronaldo

Redakcja 24 godziny
date_range 4 grudnia 2016 schedule 12:35
Sportowe aspiracje Ryszarda Czarneckiego
Zostanie szefem PKOl-u?

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości jest oficjalnym kandydatem na stanowisko prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kandydatura Czarneckiego została zgłoszona przez działaczy Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Decyzja zapadnie już 22 kwietnia. Tymczasem ambicjom polityka partii rządzącej przyjrzał się reporter „24 godzin” Adam Feder.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:34