24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Romans w Nowoczesnej? Podobnych przypadków było więcej

Ryszard Petru i Joanna Schmidt nie są pierwsi

Polityczni liderzy muszą liczyć się z tym, że swoją charyzmą mogą oddziaływać również na partyjne koleżanki, a wyborcy z zaciekawieniem będą śledzić wszystko, co dotyczy ich reprezentantów w Sejmie. Kiedyś Janusz Maksymiuk i Sandra Lewandowska z Samoobrony czy Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska z PiS, obecnie Ryszard Petru i Joanna Schmidt z Nowoczesnej – czy polityczna aura sprzyja zacieśnianiu damsko-męskich więzi?

Media donoszą o kolejnej wspólnej podróży polityków partii Nowoczesna – Joanny Schmidt i Ryszarda Petru. Ostatnimi czasy wyjechali razem do Portugalii czym wywołali falę domysłów. W poniedziałek w sieci zawrzało po pojawieniu się ich zdjęcia z pokładu samolotu. To nie pierwsza wspólna podróż Petru i Schmidt. Wcześniej był już Londyn i Bruksela oraz liczne podróże po całej Polsce.

Od lat w mediach krążą plotki o romansie posłanki PiS Jolanty Szczypińskiej oraz prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Pogłoski o rzekomym uczuciu były jednak regularnie dementowane. Szczypińska zapewniała, że z prezesem Kaczyńskim łączy ją jedynie przyjaźń.

Media donosiły również o rzekomej bliższej relacji polityków Samoobrony Sandry Lewandowskiej i Janusza Maksymiuka. „Super Express” opublikował zdjęcia z ich wspólnego urlopu w Egipcie, podczas którego posłanka smarowała olejkiem plecy wiele starszego od siebie posła, który zrewanżował się tym samym… dodajmy, że Lewandowska opalała się topless.

(SE.pl, „24 godziny”)


 

Joanna Schmidt

jarosław kaczyński

romans

sejm

ryszard petru

Redakcja 24 godziny
date_range 4 stycznia 2017 schedule 20:26

Tegoroczne walentynki już za nami więc zamiast rozpisywać się o najwspanialszych filmowych romansach
i najlepiej dobranych ekranowych parach postanowiliśmy przekornie sporządzić subiektywne zestawienie bohaterów, miedzy którymi zamiast chemii jest wzajemna niechęć lub co chyba jeszcze gorsze zupełna obojętność. Film to medium, którym rządzi prawda ekranu i o ile emocje można zagrać to chemii na ekranie odtworzyć się nie da i chociaż mielibyśmy do czynienia ze wspaniałym scenariuszem, nieograniczonym budżetem i zdolnym reżyserem to jeśli miedzy głównymi bohaterami nie zaiskrzy, nie będzie sympatii a nawet pożądania to katastrofa przedsięwzięcia jest pewna a wyżej wymienione atuty produkcji przestają mieć znaczenie.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 lutego 2017 schedule 19:26