24h online
Rolnik ze słoikiem marihuany źródło: Pixabay/cheifyc

Rolnik ze słoikiem marihuany

Niecodzienna kontrola drogowa

Rutynowa kontrola ciągnika rolniczego przyniosła dość nieoczekiwane odkrycie... strzelińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i prowadzenie uprawy konopi. Wcześniej - w obawie przed konsekwencjami - rolnik wyrzucił w pole słoik z marihuaną.

Do zdarzenia doszło na jednej z dróg w pobliżu Strzelina (woj. dolnośląskie). Funkcjonariusze drogówki zauważyli, że mężczyzna jadący ciągnikiem rolniczym wyrzuca coś w pole. Postanowili to sprawdzić i okazało się, że 31-letni kierowca wyrzucił słoik z marihuaną - donosi wroclaw.eskainfo.pl.

Policjanci ustalili, że mężczyzna uprawiał konopie indyjskie z których uzyskał 1,5 kg suszu marihuany. 31-latek przyznał się do winy, niebawem stanie przed sądem - może mu grozić kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności.

(wroclaw.eskainfo.pl)

policja

marihuana

narkotyki

Redakcja 24 godziny
date_range 27 listopada 2016 schedule 09:33
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17