24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Przerażające nagranie kłótni Rafała Piaseckiego z żoną

„Będę cię bił!”; „Zabiję cię!”

Żona bydgoskiego radnego Rafała Piaseckiego ujawniła szokujące nagranie, które obrazuje jedną z kłótni jakie miały miejsce w ich małżeństwie. Na nagraniu słychać wiele wulgaryzmów, deklaracje wyrządzenia krzywdy, a nawet zabicia pani Karoliny.

Karolina Piasecka nagrała kłótnię z mężem w styczniu tego roku. Mężczyzna należał jeszcze wtedy do Prawa i Sprawiedliwości, wielokrotnie podkreślał jak ważne są dla niego rodzinne wartości.

Awantura wywiązała się po powrocie pary z balu charytatywnego. Pani Karolina zapomniała zabrać kwiatów, które dostała od swojego męża. Kiedy kobieta błagała go, aby jej nie bił, groził: „Będę cię bił za to wszystko, co mi zrobiłaś. Nie piszcz k..., bo cię zaje... Zabiję cię!”. Podczas kłótni padało wiele wulgaryzmów. Kobieta była wyrzucana z domu. Jej męża doprowadził do furii m. in. fakt, że położyła swoją torbę na jego krześle.

Wściekłość przez... kwiaty

„Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia” – napisała żona Rafała Piaseckiego.

Czytaj także: SZOK! Radny Rafał Piasecki do żony: Nie piszcz k..., bo cię zabiję!

Informacje o możliwej przemocy w domu Piaseckich pojawiły się pod koniec lutego. Wkrótce po tym Piasecki zrezygnował z członkostwa w PiS oraz zasiadania w klubie radnych partii.

„Kocham żonę i dzieci, i przysięgam, że nigdy ich nie uderzyłem” – twierdził jeszcze niedawno radny na łamach „Expressu Bydgoskiego”.

Kilka tygodni temu mężczyzna ogłosił, że domaga się rozwodu z orzeczeniem winy swojej żony.

(SE.pl)

pis

nagranie

przemoc

rafał piasecki

bydgoszcz

Redakcja 24 godziny
date_range 18 kwietnia 2017 schedule 20:40