24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Przejechał kobietę i uciekł bez udzielenia pomocy

Poznańska policja apeluje o pomoc

Poznańska policja wyjaśnia sprawę śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 15 listopada br. na skrzyżowaniu ul. Szwajcarskiej, a Piaseckiego. Opublikowano wideo z tragicznego zdarzenia.

Ustalono, że kierowca Skody potrącił kobietę na przejściu dla pieszych, po czym jadący za nim niezidentyfikowany kierowca poruszający się białą Dacią Duster, przejechał po poszkodowanej. Zatrzymał się na krótką chwilę i odjechał z miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce 15 listopada o godzinie 17.08 na skrzyżowaniu ulicy Szwajcarskiej, a Piaseckiego na wysokości Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.

Osoby, które mają informacje na ten temat proszone są o kontakt z policją. Więcej informacji na stronie wielkopolska.policja.gov.pl

Więcej w materiale „24 godzin”.

(Wielkopolska policja)


 

policja

pirat drogowy

wypadek

Redakcja 24 godziny
date_range 14 grudnia 2016 schedule 20:36
Kamery w każdym policyjnym mundurze?
Zmiany od 2020 roku

Sprawę zmarłego Igora Stachowiaka poznaliśmy dzięki zapisowi z kamery w paralizatorze. Bez niego bylibyśmy skazani na domysły, a być może nawet mataczenie. W grudniu MSWiA zapowiedziało, że do 2020 roku każdy funkcjonariusz wychodzący na patrol będzie miał kamerę. Takie rozwiązanie sprawdziło się w wielu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 maja 2017 schedule 16:36