24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Prof. Żaryn: nasi wyborcy dopominają się dowodów

Senator PiS o sprawie Amber Gold

- Bez wątpienia mamy pewien moim zdaniem kłopot polegający na tym, że nasi wyborcy - i słusznie - dopominają się teraz dowodów w sprawie. Słyszeliśmy na taśmach prawdy, czym było to państwo Platformy Obywatelskiej - mówił w programie „Ale o co chodzi?” prof. Jan Żaryn, senator Prawa i Sprawiedliwości.

- Mówimy wyraźnie i widać to po ustawach, które uchwalamy, jesteśmy z Polakami tzn. z ich autentycznymi problemami i bolączkami - zapewnił na antenie Nowa TV gość Sławomira Jastrzębowskiego.

- Jednym z tych problemów było to, że kupa cwaniaków w okresie rządów PO zbijała kapitały po to, żeby tzw. szary Polak nie mógł żyć godnie - kontynuował prof. Żaryn.

- Afera Amber Gold jest częścią tego układu, gdzie mówiła się grupa cwaniaków - jedni posiadając władzę, drudzy posiadając środki i możliwości otumanienia ludzi, żeby bezkarnie zbijać majątki – ocenił polityk PiS.

(Nowa TV)

pis

Sławomir Jastrzębowski

Donald Tusk

Jan Żaryn

PO

Amber Gold

taśmy prawdy

ale o co chodzi

Platforma Obywatelska

prawo i sprawiedliwość

Redakcja 24 godziny
date_range 19 listopada 2016 schedule 07:50
„Nikt nie narzuci nam osób, które mamy przyjąć”
Borys Budka o sporze wokół przyjmowania uchodźców

– Jeżeli mielibyśmy przyjmować w sposób niekontrolowany imigrantów czy imigrantów zarobkowych, to oczywiście obawy są słuszne. Jeśli natomiast mówimy o uchodźcach przed wojną, którzy są zweryfikowani przez nasze służby, to w tym momencie takich obaw nie będzie – powiedział w programie „Więc jak?” Borys Budka z PO. Polityk komentował m. in. sprawę przyjmowania uchodźców do Polski.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 maja 2017 schedule 08:46