24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Próbowali jechać audi w 9 osób. Monitoring czuwał

Kierowca stracił prawo jazdy

Ile osób mieści się w osobowym audi? Zagadkę próbowali rozwiązać mieszkańcy Wyszkowa (woj. mazowieckie), a zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Wycieczka nie trwała długo, a kierowca stracił prawo jazdy.

Chociaż ekonomia współdzielenia ma się w Polsce coraz lepiej i grupowe przejazdy stały się powszechnie obowiązującą formą transportu, to „pomysłowego” kierowcę, który do swojego osobowego audi próbował zmieścić aż 9 osób spotkała sroga kara. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

Czytaj także: Chciał zdać egzamin na prawo jazdy, ale był… pijany

Na nagraniu widać, jak grupa osób najpierw tłoczy się przy aucie, próbując wybrać dla siebie odpowiednie miejsce. Po krótkiej naradzie 7 osób ściska się na siedzeniach pasażerskich, a jedna kobieta zostaje zamknięta w bagażniku. Z takim obciążeniem audi kontynuuję nocną jazdę po mieście.

Chwilę później auto zatrzymuje policja. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że w chwili zatrzymania ani młody kierowca, ani żaden z jego pasażerów, poza lekkim dyskomfortem, w podroży nie widzieli nic nieprawidłowego.

(„24 godziny”)

wyszków

audi

monitoring

prawo jazdy

pasażerowie

samochód

kierowca

Redakcja 24 godziny
date_range 23 czerwca 2017 schedule 20:37