24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Prezydent pozdrowił uczestników „Sylwestra z Andrzejem Dudą”

Pierwsza para pokazała dystans

Jak co roku, tak i w 2016, pomysłów na spędzenie wigilii Nowego Roku było wiele. Ale jeden zdominował polski internet – w „Sylwestrze z Andrzejem Dudą” chciało wziąć udział 340 tysięcy osób. „Gospodarz” wprawdzie Pałacu nie otworzył, ale pozdrowił wszystkich uczestników imprezy.

„W tym roku będziemy obchodzić mentalnie kolejny sylwester z naszym wspaniałym prezydentem! Dziękujemy, że jest Pan z nami!” – napisali organizatorzy wydarzenia „Sylwester z Andrzejem Dudą” na Facebooku. Jak napisali, tak się stało.

340 tys. chętnych

Pomysł tak spodobał się internautom, że w ostatnim dniu grudnia liczba chętnych do wypicia lampki szampana w Pałacu Prezydenckim wynosiła 340 tys.

Nie zabrakło też osób, które przyszły w sobotę na Krakowskie Przedmieście, by zrobić sobie zdjęcie pod Pałacem Prezydenckim.

Gospodarz wprawdzie nie zaprosił ich do środka, ale pokazał dystans do wydarzenia, publikując na Twitterze podziękowania i najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników „Sylwestra z Andrzejem Dudą”.

(„24 godziny”)

agata kornhauser-duda

prezydent

pałac prezydencki

sylwester z andrzejem dudą

Nowy Rok

sylwester

Andrzej Duda

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 10:22
Tusk i Biedroń depczą Dudzie po piętach [SONDAŻ]
Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś...

Pierwszą turę wyborów prezydenckich Andrzej Duda miałby w kieszeni, ale w drugiej kontrkandydat mógłby już mu zagrozić. Robert Biedroń nawet bardziej niż Donald Tusk. Jak wyglądałyby wyniki wyborów prezydenckich, gdyby odbywały się dzisiaj? Nastroje badał Panel Badawczy Ariadna dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 maja 2017 schedule 14:19