24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Prezydent pozdrowił uczestników „Sylwestra z Andrzejem Dudą”

Pierwsza para pokazała dystans

Jak co roku, tak i w 2016, pomysłów na spędzenie wigilii Nowego Roku było wiele. Ale jeden zdominował polski internet – w „Sylwestrze z Andrzejem Dudą” chciało wziąć udział 340 tysięcy osób. „Gospodarz” wprawdzie Pałacu nie otworzył, ale pozdrowił wszystkich uczestników imprezy.

„W tym roku będziemy obchodzić mentalnie kolejny sylwester z naszym wspaniałym prezydentem! Dziękujemy, że jest Pan z nami!” – napisali organizatorzy wydarzenia „Sylwester z Andrzejem Dudą” na Facebooku. Jak napisali, tak się stało.

340 tys. chętnych

Pomysł tak spodobał się internautom, że w ostatnim dniu grudnia liczba chętnych do wypicia lampki szampana w Pałacu Prezydenckim wynosiła 340 tys.

Nie zabrakło też osób, które przyszły w sobotę na Krakowskie Przedmieście, by zrobić sobie zdjęcie pod Pałacem Prezydenckim.

Gospodarz wprawdzie nie zaprosił ich do środka, ale pokazał dystans do wydarzenia, publikując na Twitterze podziękowania i najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników „Sylwestra z Andrzejem Dudą”.

(„24 godziny”)

agata kornhauser-duda

prezydent

pałac prezydencki

sylwester z andrzejem dudą

Nowy Rok

sylwester

Andrzej Duda

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 10:22
Gen. Koziej: wygwizdanie Lecha Wałęsy to plama całej wizyty Trumpa
Echa przemówienia prezydnta USA

– Bardzo się tym smucę, że partia rządząca zdecydowała się ściągnąć swoich działaczy z Polski po to, żeby gwizdali, wrzeszczeli na swoich przeciwników politycznych na oczach świata – mówił w programie „Więc jak?” w Nowa TV gen. Stanisław Koziej. W jego ocenie prezydent USA Donald Trump przyleciał do Polski „wyłącznie po to, żeby zrealizować swoje interesy”.

Redakcja 24 godziny
date_range 7 lipca 2017 schedule 09:55