24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Pracownik salonu rozbił auto za prawie 700 tys. zł

Co gorsza – pojazd nie był ubezpieczony

Nie wszyscy nadają się do pracy w salonie z ekskluzywnymi samochodami. 25-letni Martin G. przegrał walkę z własnymi słabościami. Młody mieszkaniec Krapkowic pod nieobecność właścicieli „wypożyczył” samochód wart niemal 700 tys. zł… dokładnie chodzi o McLaren 650s spider. Młody mężczyzna wyruszył w przejażdżkę po mieście, która skończyła się tragicznie.

Krótko po tym jak mężczyzna dodał gazu „bestii” okazało się, że polerowanie sportowych samochodów ma się nijak, do opanowania za kierownicą. Martin G. został zepchnięty do rowu po zderzeniu z fordem focusem, za którego kierownicą siedział 61-letni mężczyzna.

Czytaj także: Zignorowała czerwone światło. Wpadła pod samochód

Samozwańczego rajdowca przewieziono do szpitala w Opolu. Mężczyzna zarzeka się, że nie pamięta jak doszło do wypadku. Tymczasem, właściciel salonu martwi się, jak uda mu się spłacić rozbite auto, za którego zaliczkę założył już kupiec ze Szwecji.

Sytuację pogarsza fakt, że auto nie miało jeszcze żadnego ubezpieczenia. Martin G. miał zapewniać szefa, że zapłaci za rozbite auto, ale jak zauważa właściciel – najprawdopodobniej nie wystarczy mu na to życia.

(„24 godziny”)

auto

samochód

zderzenie

wypadek

Redakcja 24 godziny
date_range 29 maja 2017 schedule 13:57