24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Polska nie weszła do Unii Europejskiej dla pieniędzy”

Elżbieta Bieńkowska w Nowa TV. 17 lipca 18.55!

– Przez wiele lat powtarzałam, że Polska nie weszła do Unii Europejskiej dla pieniędzy, tylko dlatego, żeby być we wspólnocie. My zawsze należeliśmy do Europy – powiedziała w programie „Tu i teraz” Elżbieta Bieńkowska, komisarz UE ds. rynku wewnętrznego i usług, którą Jarosław Kulczycki odwiedził w Brukseli. Emisja całej rozmowy już w poniedziałek 17 lipca o godz. 18.55 na antenie Nowa TV.

– Najgorszym scenariuszem byłoby, gdyby ta Unia Europejska po Brexicie stała się o wiele silniejsza, ale my bylibyśmy gdzieś na jej obrzeżach – powiedziała Elżbieta Bieńkowska.

– Widzę, że Europa nabiera jakiegoś wiatru w żagle – dodała rozmówczyni Jarosława Kulczyckiego, która nie uważa, żeby Brexit miał podciąć skrzydła Unii Europejskiej.

Emisja całej rozmowy w programie „Tu i teraz” już w poniedziałek 17 lipca na antenie Nowa TV.

(Nowa TV)

unia europejska

brexit

jarosław kulczycki

Tu i teraz

Elżbieta Bieńkowska

Redakcja 24 godziny
date_range 14 lipca 2017 schedule 14:26
Ryszard Kalisz: cały system zawiódł
Były szef MSWiA o działaniach po tragicznych nawałnicach

– Państwo PiS-owskie nie zdało egzaminu – tak Ryszard Kalisz komentował działania po gwałtownych nawałnicach, które w ostatnich dniach przeszły przez Polskę. W ocenie byłego szefa MSWiA „cały system zależny od najwyższej władzy politycznej zawiódł”. – To była nawałnica nieporównywalna z niczym innym, co mieliśmy w Polsce – dodał gość Jarosława Kulczyckiego na antenie Nowa TV.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 sierpnia 2017 schedule 09:05