24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Polska jest dalej biednym krajem”

Leszek Miller był gościem programu „Ale o co chodzi?”

W programie „Ale o co chodzi?” Leszek Miller stwierdził, że nie namówiłby Polaków w wielkiej Brytanii do powrotu do Polski. - Jak można z czystym sumieniem namawiać przyjeżdżajcie i będziecie zarabiać trzy razy mniej – stwierdził były Premier.

W programie Sławomir Jastrzębowski zagaił temat młodych ludzi, którzy stale wyjeżdżają do pracy w Wielkiej Brytanii. Niedawno politycy Prawa i Sprawiedliwości apelowali do młodych, żeby zaczęli wracać do Polski. Leszek Miller stwierdził, że nie jest to dobry pomysł. - Mógłbym to powtórzyć mając świadomość, że wszyscy, którzy tutaj przyjadą nie doznają głębokiego rozczarowania – powiedział były Premier.

- Niestety średnia płaca w Polsce jest trzykrotnie niższa niż średnia płaca w Wielkiej Brytanii. Więc jak można z czystym sumieniem namawiać przyjeżdżajcie i będziecie zarabiać trzy razy mniej. Jeżeli liczyć PKB na jednego mieszkańca to Polska jest na piątym miejscu od końca. Polska jest dalej biednym krajem – przekonywał Leszek Miller.

Zobacz całe wydanie programu „Ale o co chodzi?”.

(„Ale o co chodzi?”)

ale o co chodzi

leszek miller

program publicystyczny

polityka

Redakcja 24 godziny
date_range 3 grudnia 2016 schedule 15:02
Marian Opania: nikt nie musi mnie uczyć patriotyzmu
Aktor był gościem „Tu i teraz”

– Trudno mi identyfikować się z myśleniem moich koleżanek i kolegów. Niektórzy wierzą w to – proszę bardzo, można. Ale niektórzy robią to wyłącznie dla interesu i to jest niesmaczne – mówił w Nowa TV Marian Opania o kolegach z branży, którzy angażują się w poparcie dla rządu i wystąpili w „Smoleńsku”. Artysta przyznał, że jest jeden aktor, z którym nie wystąpiłby na jednej scenie.

Redakcja 24 godziny
date_range 14 kwietnia 2017 schedule 10:10