24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Polska bez retuszu – tylko w Nowa TV!

Jak wygląda prawdziwe życie w Polsce?

Według statystyk przeciętny emeryt otrzymuje w Polsce około 2000 złotych miesięcznie. Statystyka nie ma jednak nic wspólnego z realiami. Większość seniorów może o takiej kwocie jedynie pomarzyć, tak jak pani Maria – bohaterka cyklu „Polska bez retuszu” w Nowa TV.

W reportażach z cyklu „Polska bez retuszu” pokazujemy najbardziej bulwersujące strony rzeczywistości: urzędnicze błędy, buble prawne, absurdy, wreszcie blaski i cienie codziennego życia.

Proszę do nas pisać, wysyłać filmy, zdjęcia. Nie zostawimy ich bez odpowiedzi. Najbardziej bulwersujące sprawy pokażemy w telewizji Nowa TV, w programie „24 godziny”, codziennie o godz. 18.30.

Bardzo liczymy na sygnały od Państwa. Na wiadomości czekamy na naszym profilu na Facebooku – @NOWATV24GODZINY i pod adresem 24godziny@nowa.tv.

(„24 godziny”)

reportaż

24 godziny

polska

NOWA TV

polska bez retuszu

Redakcja 24 godziny
date_range 7 czerwca 2017 schedule 17:07
Dwa lata bez wody. Mieszkańców Koniecpola ratuje beczkowóz
„Polska bez retuszu” tylko w Nowa TV

Mieszkańcy gminy Koniecpol zaczynają tracić cierpliwość. Od dwóch lat wodę dowozi do nich beczkowóz. Zaczęło się od tego, że wyschła stara studnia. Mieszkańcy kilku miejscowości zostali bez wody. W styczniu 2016 roku premier Beata Szydło obiecała pomoc. I udało się, ale tylko połowicznie. Doprowadzono wodociąg do 260 domów. Mieszkańcy kolejnych 170 gospodarstw czekają i doczekać się nie mogą. Dopiero w przyszłym tygodniu zostanie rozstrzygnięty przetarg. Beczkowóz jeszcze zatem pojeździ.

Redakcja 24 godziny
date_range 6 sierpnia 2017 schedule 11:54