24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Stoch na podium! Polski skoczek liderem!

Zwycięży Turniej Czterech Skoczni?

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie indywidualnym w niemieckim ​Garmisch-Partenkirchen. Tym samym Polak został liderem Turnieju Czterech Skoczni. W pierwszej dziesiątce konkursu w GA-PA zmieścili się także Piotr żyła i Maciej Kot.

Kamil Stoch oddał najdłuższy skok w konkursie. Polak wylądował na 143. metrze, ale to nie wystarczyło, żeby wyprzedzić prowadzącego po pierwszej serii Norwega – Daniela Tande.

Drugie miejsce pozwoliło jednak polskiemu skoczkowi wysunąć się na prowadzenie w trwającym konkursie Czterech Skoczni. Stoch prowadzi także w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W pierwszej ósemce znajduje się dwóch innych Polaków, a w pierwszej dwudziestce jest ich aż pięciu.

(„24 godziny”)

Kamil Stoch

ga-pa

Garmisch-Partenkirchen

skoki narciarskie

Redakcja 24 godziny
date_range 1 stycznia 2017 schedule 20:35
Jak skoczkowie ładują swoje akumulatory?
Mistrzostwa w Lahti to też odpoczynek

Trwają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Dzisiejszy dzień minął pod znakiem kwalifikacji do drugiej tury indywidualnych zawodów, która odbędzie się w czwartek na dużej skoczni. Nasi zawodnicy bardzo intensywnie ćwiczą, ale w wolnych chwilach próbują też odpoczywać. Ich patenty mogą być zaskakujące!

Redakcja 24 godziny
date_range 1 marca 2017 schedule 13:22