24h online
Polacy wyproszeni z samolotu źródło: Pixabay/Skitterphoto

Polacy wyproszeni z samolotu

Lot opóźniony o ponad 2 godziny

Kilkudziesięciu polskich pasażerów zostało wyproszonych z samolotu belgijskiej linii lotniczej Brussels Airlines. Powód? Niegrzeczne zachowanie. Wiadomo, że kilka osób było też pod wpływem alkoholu. Lot został opóźniony o ponad dwie godziny.

Samolot linii Brussels Airlines miał odlecieć w sobotę ok. 14.30 z Brukseli do położonej w Hiszpanii miejscowości Alicante. Przez zachowanie polskich pasażerów nie doszło jednak do planowego startu.

W samolocie znajdowało się ok. 40 Polaków, jeden z nich używał wulgaryzmów. Obsługa uznała, że należy go wyprosić. Nikt jednak nie przyznał się do winy. Wtedy podjęto decyzję, że wszyscy Polacy opuszczą pokład.

Linie lotnicze tłumaczą, że grupa pasażerów zaczęła zachowywać się w niegrzeczny sposób. Ze względów bezpieczeństwa oraz troski o komfort pozostałych pasażerów, podjęto decyzję o wyproszeniu Polaków z pokładu. Niektórzy byli pod wpływem alkoholu.

(se.pl)

pasażerowie

samolot

lotnisko

Redakcja 24 godziny
date_range 20 listopada 2016 schedule 17:21
Posłowie starli się słownie ws. transportu VIP-ów
„Patologia władzy” i „krew na rękach”

W Sejmie kolejna burzliwa dyskusja dotycząca transportu VIP-ów. Wiceminister obrony Bartosz Kownacki mówił, że Platforma Obywatelska powinna w tej sprawie milczeć ponieważ ma na rękach krew ofiar katastrofy smoleńskiej. Wcześniej Mariusz Witczak z PO ocenił, że loty premier Szydło wojskową CASĄ do domu to jest patologia władzy.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 lutego 2017 schedule 16:14