24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Pokażemy warchołom, gdzie ich miejsce”

Będzie demonstracja poparcia dla rządu

21 stycznia szykuje się duża demonstracja poparcie dla rządu Beaty Szydło. To odpowiedź sympatyków Prawa i Sprawiedliwości na okupację Sejmu przez posłów opozycji. - Pokażemy warchołom, gdzie ich miejsce – mówi Sławomir Izdebski, przewodniczący OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych.

Na razie znana jest tylko data demonstracji poparcia dla rządu. Szczegóły mają być podane za kilka dni. Aktualnie w Sejmie trwa pat. Sprawa organizacji pracy dla dziennikarzy w parlamencie wciąż nie została uregulowana. Ponadto nadal trwa okupacja Sejmowej mównicy przez posłów opozycji.

Oliwy do ognia dodało opublikowanie w środę nagrań z sali kolumnowej, gdzie 16 grudnia uchwalono budżet. Opozycja twierdzi, że nie chciano jej wpuścić na obrady. Z kolei posłowie PiS utrzymują, że posłowie PO i Nowoczesnej bez problemu mogli wziąć udział w głosowaniu. Analiza nagrań przez posłów trwa i nie widać końca serii wzajemnych oskarżeń. Najbliższe posiedzenie Sejmu zaplanowane jest na 11 stycznia.

(24 godziny)

nowoczesna

sejm

PO

konflikt

pis

Redakcja 24 godziny
date_range 5 stycznia 2017 schedule 19:06
Prezes PiS podał datę ostatniej miesięcznicy!
Nastąpi już niebawem

Podczas 88. miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński mówił m. in., że trzeba dążyć do prawdy, która jest coraz bliżej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości sugerował także, kiedy będzie miała miejsce ostatnia miesięcznica katastrofy – ma nastąpić 96 miesięcy po wypadku prezydenckiego tupolewa.

Redakcja 24 godziny
date_range 11 sierpnia 2017 schedule 13:36